هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پس از معرفی شدن به مجلس شورای اسلامی

سجادی: از اعتماد رییس جمهور تشکر می‌کنم

سرویس فرهنگی
وزیر پییشنهادی ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی از اعتماد رییس جمهور به وی تشکر و قدردانی کرد.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 13:10
سجادی: از اعتماد رییس جمهور تشکر می‌کنم وزیر پییشنهادی ورزش و جوانان به مجلس شورای اسلامی از اعتماد رییس جمهور به وی تشکر و قدردانی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/50973.jpg سجادی:,از,اعتماد,رییس,جمهور,تشکر,می‌کنم Icana
به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان،سجادی در این رابطه اظهار کرد: قطعا توجه ویژه آقای رییس جمهور به دو حوزه ورزش و جوانان بر کسی پوشیده نیست و امیدوارم بتوانم با همکاری معاونان، ‌روسای فدراسیون ها و مدیران استان ها با برنامه‌ریزی موثر و کارآمد پاسخگوی خواست دولت یازدهم در وزارت ورزش و جوانان باشم.

سجادی همچنین اظهار امیدواری کرد با رای اعتماد نمایندگان محترم مردم در مجلس شورای اسلامی و تعامل و همراهی آنها بتواند برنامه‌های خود را در این وزارتخانه عملیاتی کند.

نصرالله سجادی، دانشیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه تهران است. وی سال 1360 با ابلاغ شهید دکتر باهنر (وزیر آموزش و پرورش و نخست وزیر دولت شهید رجایی) مدیرکل تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش شد.

ریاست فدراسیون فوتبال، قائم مقام سازمان تربیت بدنی،‌ دبیرکلی کمیته ملی المپیک و معاون تربیت بدنی و تندرستی وزیر آموزش و پرورش از دیگر سوابق مدیریتی وی بوده است.

سجادی همچنین در بازی های المپیک 1988 سئول، ‌1996 آتلانتا،‌2004 آتن و 2008 پکن سرپرست کاروان ورزشی جمهوری اسلامی ایران بود. وی در 5 دوره بازیهای آسیایی عهده دار سرپرستی کاروان ورزشی ایران بوده است.

سجادی در زمینه تالیف و ترجمه کتب دانشگاهی آثار متعددی دارد. مدیریت سازمان های ورزشی،‌فوتبال،‌ بازاریابی ورزشی و جنبش المپیک و 21 عنوان دیگر از جمله کتاب های تالیف شده ایشان است.

همچنین از دکتر نصرالله سجادی 62 مقاله در زمینه علمی و پژوهشی در نشریات خارجی به چاپ رسیده است.

وی سابقه عضویت در شورای المپیک آسیا را از سال 1370 به مدت 20 سال داشته و از سال 1373 مدرس المپیک سولیداریتی کمیته بین المللی المپیک است. /

پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار