هدر اصلی
1392/08/12 14:29:14
سرویس اقتصادی
یوسفیان ملا خبرداد:

بررسی راهکارهای کاهش معوقات بانکی فردا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: راهکارهای کاهش میزان مطالبات معوقات بانکی در جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی می شود.
بررسی راهکارهای کاهش معوقات بانکی فردا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: راهکارهای کاهش میزان مطالبات معوقات بانکی در جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی می شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg بررسی,راهکارهای,کاهش,معوقات,بانکی,فردا,در,ستاد,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای ادامه بررسی موضوع معوقات بانکی خبر داد و افزود: جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور جهانگیری،  سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس،  رئیسی معاون اول قوه قضاییه و ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل‌کشور تشکیل می‌شود.

این عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین گفت: در این جلسه، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر اطلاعات، وزیر دادگستری و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، نیز حضور خواهند داشت.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی  در ادامه در این باره که آیا انتشار اسامی دانه درشتها می تواند راهکار مناسبی برای کاهش معوقات و تخلفات بانکی باشد؟ ، گفت: مگر اعدام فاضل خداداد و محکومیت سه نفری که الان در جریان است از میزان تخلفات کم کرد؟

این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه سیستم بانکی باید اصلاح شود، گفت: قانون برنامه بانک مرکزی را موظف کرده است که  هم ساختارخودش را و هم ساختار سایر بانکها را تغییر دهد اما دولت قبل این کار را انجام نداد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet