آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا خبرداد:

بررسی راهکارهای کاهش معوقات بانکی فردا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی

سرویس اقتصادی
عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: راهکارهای کاهش میزان مطالبات معوقات بانکی در جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی می شود.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 14:29
بررسی راهکارهای کاهش معوقات بانکی فردا در ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: راهکارهای کاهش میزان مطالبات معوقات بانکی در جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی بررسی می شود. http://cdn.icana.ir/d/019/49271.jpg بررسی,راهکارهای,کاهش,معوقات,بانکی,فردا,در,ستاد,مبارزه,با,مفاسد,اقتصادی Icana

عزت الله یوسفیان ملا در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از تشکیل جلسه روز دوشنبه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی برای ادامه بررسی موضوع معوقات بانکی خبر داد و افزود: جلسه ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی به ریاست معاون اول رئیس‌جمهور و با حضور جهانگیری،  سید محمدحسن ابوترابی‌فرد نایب رئیس اول مجلس،  رئیسی معاون اول قوه قضاییه و ناصر سراج رئیس سازمان بازرسی کل‌کشور تشکیل می‌شود.

این عضو ستاد مبارزه با مفاسد اقتصادی همچنین گفت: در این جلسه، وزیر امور اقتصادی و دارایی، وزیر اطلاعات، وزیر دادگستری و معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور، نیز حضور خواهند داشت.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی  در ادامه در این باره که آیا انتشار اسامی دانه درشتها می تواند راهکار مناسبی برای کاهش معوقات و تخلفات بانکی باشد؟ ، گفت: مگر اعدام فاضل خداداد و محکومیت سه نفری که الان در جریان است از میزان تخلفات کم کرد؟

این عضو کمیسیون برنامه،‌بودجه و محاسبات مجلس با تاکید بر اینکه سیستم بانکی باید اصلاح شود، گفت: قانون برنامه بانک مرکزی را موظف کرده است که  هم ساختارخودش را و هم ساختار سایر بانکها را تغییر دهد اما دولت قبل این کار را انجام نداد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000