هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دواتگری:

دفاع از حقوق ملت‌های حق مدار در برابر استکبار وظیفه ما است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که ملت‌های آزاده زیر فشار استکبارجهانی هستند نفرت از استکبار جهانی ادامه خواهد یافت.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 18:15
دفاع از حقوق ملت‌های حق مدار در برابر استکبار وظیفه ما است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: تا زمانی که ملت‌های آزاده زیر فشار استکبارجهانی هستند نفرت از استکبار جهانی ادامه خواهد یافت. http://cdn.icana.ir/d/019/43194.jpg دفاع,از,حقوق,ملت‌های,حق,مدار,در,برابر,استکبار,وظیفه,ما,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛مهدی دواتگری با اشاره به مذاکرات هسته ای ایران و گروه 5+1 ادامه داد: فعالیت‌های دیپلماتیک دولت تا زمانی که در راستای سیاست های کلی نظام است مورد تایید همگان خواهد بود.
دواتگری افزود: این مذاکرات تنها در عرصه هسته‌ای است و بحث ما با آمریکا در چند جلسه قابل حل نخواهد بود.
وی اظهار کرد: ملت ایران رفتارهای متجاوزانه دولت آمریکا، دخالت در امور داخلی کشورها، تحریم‌ها ، کودتای 28 مرداد و اموال بلوکه شده در امریکا را همیشه به خاطر دارند.
به گزارش ایسنا،عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: حق‌مداری در هر زمانی سر لوحه کار ملت ما بوده است و دفاع از حقوق ملت های حق مدار در برابر استکبار جهانی در هر رنگ و لباسی که باشد وظیفه ما است./

پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000