هدر اصلی
1392/08/12 23:17:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
ندیمی:

سجادی در فعالیت‌های علمی در حوزه ورزش کارنامه درخشانی دارد

نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: "نصرالله سجادی "از زمان هاشمی‌طبا در مجموعه تربیت بدنی و همچنین وزارت ورزش و جوانان حضور داشته است و موفقیت‌های فراوانی در خصوص ورزش‌های قهرمانی به دست آورده است.
سجادی در فعالیت‌های علمی در حوزه ورزش کارنامه درخشانی دارد نماینده مردم لاهیجان در مجلس شورای اسلامی گفت: "نصرالله سجادی "از زمان هاشمی‌طبا در مجموعه تربیت بدنی و همچنین وزارت ورزش و جوانان حضور داشته است و موفقیت‌های فراوانی در خصوص ورزش‌های قهرمانی به دست آورده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43076.jpg سجادی,در,فعالیت‌های,علمی,در,حوزه,ورزش,کارنامه,درخشانی,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛ایرج ندیمی نماینده مردم لاهیجان در مجلس در خصوص معرفی نصرالله سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان گفت:‌ آقای سجادی سوابق خوبی که به لحاظ تحصیلی، فعالیت در حوزه ورزشی و همچنین عدم حضور در جریانات و اتفاقات مرتبط با فتنه دارد.
 

وی افزود: آقای سجادی از زمان آقای هاشمی‌طبا در مجموعه تربیت بدنی و همچنین وزارت ورزش و جوانان حضور داشته است و موفقیت‌های فراوانی در خصوص ورزش‌های قهرمانی به دست آورده است.
 

این عضو فراکسیون رهروان ولایت ادامه داد: همچنین آقای سجادی به عنوان یک استاد دانشگاه که در حوزه فعالیت‌های علمی در حوزه ورزش فعالیت کرده است کارنامه درخشانی را به خود اختصاص داده است.همچنین ایشان نکته تاریکی در خصوص مرتبط بودن با فتنه و یا اعضای آن ندارد. ندیمی گفت: تنها نکته‌ای که باعث نگرانی نمایندگان در خصوص آقای سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان است نحوه تعامل وی با نمایندگان است چرا که گفته می‌شود وی کاراکتر تعامل کننده‌ای با نمایندگان مجلس ندارد.
 

به گزارش فارس،وی افزود: از آنجا که من عضو کارگروه انتخاب وزاری پیشنهادی ورزش و جوانان بودم ایشان را فردی می‌دانم که تاکنون در موقعیت تعامل با نمایندگان قرار نداشته است و این نگرانی در مورد آقای سجادی قابل رفع است./

پایان پیام
 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet