آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مطهری:

راهپیمایی باشکوه 13 آبان سبب تقویت موضع ایران در مذاکرات هسته‌ای می‌شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزاری گسترده مراسم 13 آبان را سبب تقویت موضع ایران و نمایندگان کشورمان در مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد.
دوشنبه 13 آبان 1392 ساعت 01:28
راهپیمایی باشکوه 13 آبان سبب تقویت موضع ایران در مذاکرات هسته‌ای می‌شود نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی برگزاری گسترده مراسم 13 آبان را سبب تقویت موضع ایران و نمایندگان کشورمان در مذاکرات هسته‌ای عنوان کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/44017.jpg راهپیمایی,باشکوه,13,آبان,سبب,تقویت,موضع,ایران,در,مذاکرات,هسته‌ای,می‌شود Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی درباره مراسم 13 آبان و جایگاه آن در جمهوری اسلامی ایران گفت: مراسم امسال از این جهت مهم است که با مذاکرات هفته‌ای با کشورهای عضو 1+5 همراه شده است.
وی افزود:اگر طرف مقابل متوجه شود که مردم همچنان در آرمان‌های انقلاب استوار و محکم ایستاده‌اند می‌تواند سبب تقویت موضع ما در مذاکرات هسته‌ای شود.
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این صورت نمایندگان ما در مذاکرات هسته‌ای می توانند موثرتر و با قدرت بیشتری وظیفه خود را انجام دهند. من فکر می‌کنم امسال مراسم 13 آبان باشکوه‌تر از سال‌های گذشته برگزار خواهد شد.
مطهری با اشاره به همزمان شدن رسوایی‌های اخیر درباره جاسوسی از کشورهای اروپایی توسط سفارتخانه‌های‌ آمریکا گفت: این مسئله اتفاق مبارکی است که نشان دهنده دخالت آمریکا در کشورهای تحت سلطه خود است.
وی افزود: همین مسئله نشان می‌دهد ادعای تسخیر کنندگان سفارت آمریکا در آن زمان ادعای درستی بوده است و هم‌اکنون نیز جاسوسی آمریکا از طریق کشورها آشکار می‌شود.
به گزارش فارس،مطهری افزود: البته به نظر من به طول انجامیدن تسخیر سفارت آمریکا نباید بیش از یک هفته به طول می‌انجامید چرا که سبب به وجود آمدن خسارت‌هایی در کشور از جمله تسهیل حمله صدام به ایران شد./

پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000