روز عرفه
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آقامحمدی:

همه جریان های سیاسی در تبعیت از رهبری از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه جریان ها و گروه های سیاسی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 20:14
همه جریان های سیاسی در تبعیت از رهبری از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: همه جریان ها و گروه های سیاسی طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/43223.jpg همه,جریان,های,سیاسی,در,تبعیت,از,رهبری,از,مذاکره,کنندگان,هسته,ای,حمایت,کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«ابراهیم آقامحمدی» اظهارداشت: تیم مذاکره کننده هسته ای، مسوولیت پرونده ای را برعهده گرفته که طی سالهای طولانی دارای پیچیده گی های زیادی شده است.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از تیم مذاکره کننده هسته ای خاطر نشان کرد: مذاکرات هسته ای، با حمایت و هدایت رهبر معظم انقلاب انجام می شود؛ لذا بدبینی ما نه به تیم مذاکره کننده ایرانی بلکه باید نسبت به طرف های غربی باشد.
 
این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس اظهار داشت: همه قوا، نهادها و جریانات سیاسی باید از مذاکره کنندگان هسته ای حمایت کنند تا این مذاکرات به نتیجه مطلوبی برسد.
وی در عین حال گفت: مراسم 13 آبان امسال باید همچون سالهای گذشته برگزار شود و نباید به مراسم، حالت افراطی داد.
 
به گزارش ایرنا؛رهبر معظم انقلاب امروز در دیدار پرشورهزاران نفر از دانش آموزان و دانشجویان در آستانه یوم الله 13 آبان، روز ملی مبارزه با استکبار جهانی و نیز دور جدید مذاکرات ایران و گروه 1+5 فرمودند: هیچکس نباید مجموعه مذاکره کنندگان ما را سازشکار بداند، اینها بچه های خود ما و بچه های انقلابند و یک ماموریت سختی را برعهده دارند و هیچکس نباید ماموری را که مشغول کاری است، تضعیف کند.
رهبر معظم انقلاب اسلامی تصریح کردند: همانطور که در مشهد هم گفتم، به مذاکره خوشبین نیستم، ولی باذن الله از این مذاکرات ضرری هم نمی کنیم و این تجربه، ظرفیت فکری ملت ما را بالا خواهد برد. اگر مذاکرات به نتیجه برسد که چه بهتر، ولی اگر نتیجه نگرفتند، معنایش این باشد که کشور باید روی پای خودش بایستد./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار