ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1392/08/13 05:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آقایی مغانجوقی:

مقام معظم رهبری همواره چراغ راه مسوولان کشور بوده و هست

رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که مقام معظم رهبری همواره در زمانی مناسب در عرصه های مختلف به موضوعات وارد می شوند، گفت: هرگونه تخریب و مچ گیری موضع ما را در مذاکرات تضعیف می کند.
مقام معظم رهبری همواره چراغ راه مسوولان کشور بوده و هست رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با یادآوری این که مقام معظم رهبری همواره در زمانی مناسب در عرصه های مختلف به موضوعات وارد می شوند، گفت: هرگونه تخریب و مچ گیری موضع ما را در مذاکرات تضعیف می کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42739.jpg مقام,معظم,رهبری,همواره,چراغ,راه,مسوولان,کشور,بوده,و,هست Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علی اکبر آقایی درباره فرمایشات امروز مقام معظم رهبری در جمع دانشجویان و دانش آموزان مبنی براینکه نباید تیم مذاکره کننده را سازشکار دانست، افزود: نظرات مقام معظم رهبری همواره چراغ راه مسوولان کشور بوده و هست و خدا را از این بابت شاکریم.

وی ادامه داد: اگر چه موضوع مچ گیری و ایراد گرفتن ها از عملکرد دولت ها از گذشته بوده است، ولی دولت یازدهم که کار خود را تازه آغاز کرده نباید با تخریب همراه باشد، هرچند اظهار نظر و نقد اشکالی ندارد.
نماینده مردم سلماس در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: در هر صورت نهاد و گروهی مامور شده اند تا در یک چارچوب خاص عمل کنند، باید منتظر اقدامات انجام شده ماند.
آقایی گفت: باید منتظرماند تا توافقات فی مابین طرفین به سرانجام برسد، شاید هم مذاکرات به توافق نرسد ولی در هر صورت گفت و شنودها باید ادامه داشته باشد و اگر در نتایج توافقات مشاهده شد که منافع کشور نادیده گرفته شده است می توان اظهار نظر کرد.
وی افزود: قطعا ماموریت تیم مذاکره کننده در چارچوب و اختیاراتی است که برای آنها تعریف شده است و مراجع قانونی تمام مراحل را رصد می کنند.
به گزارش ایرنا،رییس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از تیم مذاکره کننده پشتیبانی کرد، گفت : این تیم نیز باید با اقتدار وارد میدان شده و از منافع کشور به خوبی دفاع کند./
 
پایان پیام
 
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet