آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مصری:

ملت ایران در مقابل تحریم و توطئه فولاد آبدیده شده است

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ضمن پیروی و اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت تقویت تیم مذاکره کننده ، گفت: از سوی دیگر به وعده های پوچ و توخالی طرف مقابل خوش بین نیستیم.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 18:38
ملت ایران در مقابل تحریم و توطئه فولاد آبدیده شده است سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی ضمن پیروی و اطاعت از فرمایشات مقام معظم رهبری در جهت تقویت تیم مذاکره کننده ، گفت: از سوی دیگر به وعده های پوچ و توخالی طرف مقابل خوش بین نیستیم. http://cdn.icana.ir/d/019/43999.jpg ملت,ایران,در,مقابل,تحریم,و,توطئه,فولاد,آبدیده,شده,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛« عبدالرضا مصری» درباره فرمایشات امروز رهبر معظم انقلاب در جمع دانشجویان ودانش آموزان به مناسبت سالروز 13 آبان مبنی بر این که هیچکس نباید تیم مذاکره کننده را سازشکار بداند وآنها را تضعیف کند، این مطلب را بیان کرد.

مصری ادامه داد: این تیم مورد تایید مقام معظم رهبری است و تا زمانی که خط قرمزها را در مذاکرات لحاظ کند و خدشه ای بر حقوق اساسی ملت وارد ننماید که قطعا چنین خواهد بود، از آن حمایت می کنیم.
 
نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی اظهارداشت: برغم این که مذاکرات فرصتی برای غربی ها به حساب می آید، اما آنها باید بدانند که ملت ایران فولاد آبدیده شده است و تحریم و توطئه بر آن کارساز نیست.
 
مصری تصریح کرد: در کنار حمایت از تیم مذاکره کننده مراقبت خواهیم کرد تا دشمنان با توطئه ها و ترفند جدید نتوانند ضربه ای به کشور وارد کنند .
وی با یادآوری این که ملت ایران تجربه گران سنگی با آمریکا دارد ، گفت: از مداخلات و دشمنی های آمریکا گرفته تا موضوعات تحریم و به طور مشخص روزی نبوده است که توطئه ای علیه کشورمان صورت نداده باشند.
عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: ملت ایران از آنجا که در برابر توطئه های دشمنان دست بر زانوی خود نهاد، با اتکاء به توان داخلی توفیقات فراوانی را در همه زمینه ها به دست آورد.
 
مصری گفت: این تصور در برخی ایجاد شده است که با تبلیغات گسترده غرب ایران حاضر به مذاکره نیست و مشکلات جزئی داخلی به همین دلیل است که با تغییر دولت سنگ محک دیگری زده خواهد شد و عده ای که فکر می کنند آمریکا قابل اعتماد است برایشان ثابت خواهد شد.
 
به گزارش ایرنا،وی خاطرنشان کرد: با ورق زدن تاریخ گذشته مشاهده می کنیم که جمهوری اسلامی ایران در برهه ای از زمان از برخی موضوعات گذشت کرده است و امروز آنها هستند که باید به تعهدات خود عمل نمایند./
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000