هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
امروز در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس:

اقتصاد دانش بنیان و راه‌های رسیدن به توسعه بررسی شد

سرویس اجتماعی
سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون سرپرست دانشگاه آزاد و رئیس سازمان جهاد دانشگاهی در جمع نمایندگان حضور یافتند.
یکشنبه 12 آبان 1392 ساعت 18:12
اقتصاد دانش بنیان و راه‌های رسیدن به توسعه بررسی شد سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس با یادآوری جلسه امروز کمیسیون متبوع خود، گفت: در جلسه امروز کمیسیون سرپرست دانشگاه آزاد و رئیس سازمان جهاد دانشگاهی در جمع نمایندگان حضور یافتند. http://cdn.icana.ir/d/019/44645.jpg اقتصاد,دانش,بنیان,و,راه‌های,رسیدن,به,توسعه,بررسی,شد Icana

عبدالوحید فیاضی در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری مذاکرات نمایندگان و سرپرست اسبق وزارت علوم، تحقیقات و فناوری درباره برگزاری کنکور مستقل در دانشگاه آزاد، افزود: نمایندگان ایراداتی به برگزاری کنکور به صورت  مستقل گرفته بودند و سرپرست دانشگاه آزاد نیز بر برگزاری کنکور مستقل تأکید داشت.

نماینده مردم محمودآباد و نور در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم اجرای قانون از سوی همگان گفت: در قانون جدید پذیرش دانشجو مسائل مرتبط با برگزاری کنکور تشریح شده است که تمامی دستگاه‌ها باید بر اساس آن عمل کنند.

وی ادامه داد: دانشگاه آزاد اسلامی باید قانون را در خصوص برگزاری کنکور به طور کامل اجرا کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم با یادآوری حضور رئیس سازمان جهاد دانشگاهی در کمیسیون متبوعش، گفت: بحث اقتصاد دانش بنیان و راه‌های رسیدن به توسعه با حضور رئیس سازمان جهاد دانشگاهی بحث و بررسی شد./

پایان پیام

 

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار