خبرگزاری خانه ملت

ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1392/08/13 10:25:40
سرویس سیاسی
همگام با ملت ایران صورت گرفت؛

حضور پرشور نمایندگان و کارکنان مجلس در یوم الله 13 آبان

نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی امروز هم گام و هم صدا با ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی ۱۳ آبان شهر تهران شرکت کردند.
حضور پرشور نمایندگان و کارکنان مجلس در یوم الله 13 آبان نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی امروز هم گام و هم صدا با ملت همیشه در صحنه ایران در راهپیمایی 13 آبان شهر تهران شرکت کردند. https://cdn.icana.ir/d/019/51012.jpg حضور,پرشور,نمایندگان,و,کارکنان,مجلس,در,یوم,الله,13,آبان Icana

به‌گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان و کارکنان مجلس شورای اسلامی به مناسب فرا رسیدن یوم الله 13 آبان امروز صبح پس از تجمع در مقابل مجلس به سمت مسیرهای راهپیمایی حرکت کرده و به سیل جمعیت مردم پیوسته و با جمعیت همراه و هم صدا شدند.

 دراین حال محمد جواد نظری‌مهر نماینده مردم کردکوی،‌ ترکمن و بندرگز با اشاره به حضور خود در بین مردم و پاسداشت یوم‌الله سیزده آبان و روز ملی مبارزه با استکبار جهانی، اظهار داشت: ما با حضورمان می‌‌خواهیم انزجار و نفرت خود را نسبت به سیاست‌های دوگانه آمریکا و غرب در قبال کشورمان، ایران اعلام کنیم.
 
وی در ادامه افزود: راهپیمایی 13 آبان امسال با استقبال باشکوهی هرجه بیشتر از سال‌های گذشته برگزار شد، و همه اقشار جامع در این راهپیمایی حضور داشتند.

غلامعلی حداد عادل نیزگفت: با شکوه برگزار شدن این مراسم قدرتی به تیم مذاکره کننده ایرانی می دهد که در مقابل حریف خودشان با استحکام و اطمینان بیشتری از حقوق ملت ایران دفاع کنند.

 وی با اشاره به حضور گسترده مردم در مراسم 13 آبان امسال گفت: این حضور پرشکوه و بی‌سابقه به خوبی نشان می‌دهد که مردم ایران به آرمان‌های انقلاب پایبند هستند.

همچنین لاله افتخاری با بیان اینکه ما باید بنا به آموزه‌های دینی و قرآنی خود نسبت به شعار مرگ بر آمریکا اهتمام بورزیم و هر روز بلندتر از گذشته این شعار را سر دهیم تصریح کرد: ما از مسئولین خود به خصوص وزارت امور خارجه می‌خواهیم که تدابیری بیاندیشند تا روز سیزده آبان، به عنوان روز جهانی استبکارستیزی و مبارزه با استکبار مطرح شود.

منصور حقیقت‌پور، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز افزود:این راهپیمایی و حضور پرشکوه مردم خمیر مایه‌ای برای مذاکره‌کنندگان ایرانی با 1+5 خواهد بود. بر همین اساس گروه مذاکره‌کننده ایران باید در این مذاکرات اعلام کنند که دیدگاه مردم ایران بدین شکل است و این حضور مردم باعث می‌شود که ایران در برابر 1+5 با استواری و پایداری به اهداف خود دست یابد.

سید ناصر موسوی لارگانی نیز در حاشیه مراسم 13 آبان  با اشاره به اینکه راهپیمایی 13 آبان سال 92 ویژگی های برجسته ای دارد، عنوان کرد: با توجه به تحولاتی که در چند هفته اخیر اتفاق افتاده و لبخندی که دشمن به ملت ایران نشان داده و نیز برخی عوامل داخلی و خارجی که خواستار این بودند تا در 13 آبان امسال مردم شعار مرگ بر آمریکا ندهند، شرکت کنندگان در راهپیمایی امسال با صدای بلندتری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد می زنند.

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet