خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/08/13 12:43:17
سرویس سیاسی
حیدری طیب مطرح کرد:

عزل‌ونصب استانداران و وضعیت بازارچه‌های مرزی، علت سوال از وزیر کشور

عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سوال از وزیر کشور به معنای دخالت در امور قوه مجریه نیست، گفت: وزیر کشور براساس شایسته‌سالاری استاندار عزل و نصب کند.
عزل‌ونصب استانداران و وضعیت بازارچه‌های مرزی، علت سوال از وزیر کشور عضو کمیسیون انرژی مجلس با بیان اینکه سوال از وزیر کشور به معنای دخالت در امور قوه مجریه نیست، گفت: وزیر کشور براساس شایسته‌سالاری استاندار عزل و نصب کند. https://cdn.icana.ir/d/019/42935.jpg عزل‌ونصب,استانداران,و,وضعیت,بازارچه‌های,مرزی،,علت,سوال,از,وزیر,کشور Icana

سعید حیدری طیب  در گفت وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، درباره سوال خود از وزیر کشور در کمیسیون امنیت ملی مجلس، گفت: از رحمانی فضلی درباره نحوه انتخاب، عزل و نصب استانداران سئوال دارم، البته این موضوع به معنای دخالت در امور قوه مجریه نیست بلکه نمایندگان درراستای وظایف نظارتی خود در گفت وگو با وزرا و مسئولان خواهان شایسته سالاری هستند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: درباره شرایط پایانه های کشور به ویژه پایانه های مرز خسروی، بازارچه پرویزخان و بازارچه مرزی استان کرمانشاه از وزیر کشور سئوال خواهد شد.

عضو کمیسیون انرژی مجلس افزود: در حال حاضر بیشترین مبادلات مرزی در غرب کشور و استان کرمانشاه است که قطعا باید به این استان توجه بیشتری شود، زیرا هم اکنون روزانه بیش از 500 کامیون عراقی وارد کشور می شود که مشخص نیست این موارد به دست چه گروهی وبا چه هدفی انجام شده و منابع حاصل از درآمد آن کجا صرف می شود./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet