هدر اصلی
1392/08/13 12:17:18
سرویس دیگر رسانه‌ها_
موسوی لارگانی:

ملت در 13 آبان نشان داد که هیچ کدام از گزینه های آمریکا برایش اهمیت ندارد

نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در مراسم ۱۳ آبان نشان داد که هیچ کدام از گزینه های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اهمیتی ندارد و تا آخرین قطره خون ایستاده است.
ملت در 13 آبان نشان داد که هیچ کدام از گزینه های آمریکا برایش اهمیت ندارد نماینده مجلس شورای اسلامی گفت: ملت ایران در مراسم 13 آبان نشان داد که هیچ کدام از گزینه های آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران اهمیتی ندارد و تا آخرین قطره خون ایستاده است. https://cdn.icana.ir/d/019/43114.jpg ملت,در,13,آبان,نشان,داد,که,هیچ,کدام,از,گزینه,های,آمریکا,برایش,اهمیت,ندارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید ناصر موسوی لارگانی در حاشیه مراسم 13 آبان  با اشاره به اینکه راهپیمایی 13 آبان سال 92 ویژگی های برجسته ای دارد، عنوان کرد: با توجه به تحولاتی که در چند هفته اخیر اتفاق افتاده و لبخندی که دشمن به ملت ایران نشان داده و نیز برخی عوامل داخلی و خارجی که خواستار این بودند تا در 13 آبان امسال مردم شعار مرگ بر آمریکا ندهند، شرکت کنندگان در راهپیمایی امسال با صدای بلندتری مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل را فریاد می زنند.

وی افزود: آمریکا هیچ گاه در نظر ملت ایران قابل اعتماد نبوده است، در اوایل انقلاب و زمان تسخیر لانه جاسوسی و گروگان های در دست دانشجویان، دولت آمریکا تعهد کرد که اگر گروگان ها آزاد شوند پول های بلوکه شده ایران را آزاد می کند اما با وجود اینکه ملت ایران به تعهد خود عمل کرد، دولت آمریکا تعهدات خود را زیر پا گذاشت.
این نماینده مجلس با اشاره به فرمایش رهبری مبنی بر اینکه مومن هرگز از یک سوراخ دو بار گزیده نمی شود، ادامه داد: آمریکا امتحان خود را پس داده، تا زمانی که از موضع قدرت به سایر کشورها نگاه نکند نه فقط ملت ایران بلکه هیچ ملت به پاخاسته ای در برابر فریب کاری او کوتاه نخواهد آمد.
موسوی لارگانی تصریح کرد: امسال شاهد هستیم که مردم با قدم های استوارتر و صدای الله اکبر و مرگ بر آمریکا که از همه سالها طنین اندازتر شده در تهران و سایر شهرها شرکت کرده اند که البته این حضور به واسطه فرمایشات رهبری و لبخندی بود که آمریکا به ملت ایران زد و سپس گفت همه گزینه ها علیه ایران بر روی میز است.
به گزارش مهر،این نماینده مجلس در پایان خاطر نشان کرد: ملت ایران در راهپیمای 13 آبان نشان داد  که هیچ کدام از گزینه های آمریکا برایش اهمیت ندارد و تا آخرین قطره خون ایستاده است./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet