آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعیمی رز:

شعار مرگ بر آمریکا با تداوم سیاست‌های استکباری آمریکا ادامه می‌یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌های خارجی مجلس با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا با تداوم سیاست‌های استکباری آمریکا ادامه می‌یابد، گفت: ما همواره تا پای میز مذاکره نیز شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم.
دوشنبه 13 آبان 1392 ساعت 17:33
شعار مرگ بر آمریکا با تداوم سیاست‌های استکباری آمریکا ادامه می‌یابد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌های خارجی مجلس با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا با تداوم سیاست‌های استکباری آمریکا ادامه می‌یابد، گفت: ما همواره تا پای میز مذاکره نیز شعار مرگ بر آمریکا را سر می‌دهیم. http://cdn.icana.ir/d/019/43117.jpg شعار,مرگ,بر,آمریکا,با,تداوم,سیاست‌های,استکباری,آمریکا,ادامه,می‌یابد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛صفر نعیمی رز درباره 13 آبان اظهار کرد: 13 آبان یکی از روزهای حساس در تاریخ ایران اسلامی است لذا ما همه ساله شاهدیم که ملت ما با حضور در این راهپیمایی وحدت خود را به رخ استکبار می کشانند.

وی با اشاره به راهپیمایی امسال و حضور چشمگیر مردم، ادامه داد: قطعا راهپیمایی 13 آبان امسال در مقایسه با سال‌های قبل کوبنده‌تر خواهد بود و ما همواره منتظریم این روز بیاید و ما خشم و انزجار خود را نسبت به جنایت‌های آمریکا به شکل کاملا واضح اعلام کنیم.

نماینده شهرستان آستارا گفت: وقتی در 13 آبان 1358 دانشجویان ما سفارتخانه آمریکا را به واسطه جاسوسی کردنشان تسخیر کردند، آمریکا و همپیمانانش اعتراض کردند و بر موضع جمهوری اسلامی ایران صحه نگذاشتند؛ در حالی که تکلیف می‌کردند می خواستند تحقیر کنند و بگویند ما جوسازی می‌کنیم، اما به مرور زمان دیدگاهشان عوض شد و به این نتیجه رسیدند که سفارتخانه‌های آمریکا در جهان نوعی لانه جاسوسی است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست‌های خارجی مجلس عنوان کرد: مردم امسال با فریاد رساتری همچون غرش شیران شعار مرگ بر آمریکا را اعلام کنند، زیرا شعار مرگ بر آمریکا از ابتدای انقلاب اسلامی مورد تاکید بوده است؛ همچنین مسئله‌ای که بر شعار مرگ بر آمریکا در 13 آبان ماه تاکید دارد، این است که این کشور به عهد خویش پایبند نبوده و همواره عهدشکنی کرده و به فکر منافع مالی و اقتصادی خود بوده است.

وی با اشاره به اینکه شعار مرگ بر آمریکا با تداوم سیاست‌های استکباری آمریکا ادامه می‌یابد، اضافه کرد: ما همواره تا پای میز مذاکره نیز شعار مرگ بر آمریکا را سر می دهیم و ثابت می‌کنیم که جمهوری اسلامی ایران بر موضع خود استوار است و همچنان مانند سال های اول انقلاب در مقابل با استکبار می‌ایستد.

نعیمی با تاکید بر اینکه ملت استوار ایران در حال حاضر با پیروی از خط امام راحل و مقام معظم رهبری در جایگاهی قرار دارد که پرچم عزت، آزادی خواهی و مبارزه با ظلم و ستم را در جهان برافراشته است، خاطرنشان کرد: به عنوان خدمتگزار مردم در خانه بزرگ ملت به مردم شریف ایران و مردم ولایتمدار گیلان و مردم بیدار و آگاه آستارا و لوندیل و حومه توصیه می‌کنم که هر چند هوا مساعد نباشد و برف و باران ببارد در صفوف بهم فشرده حضور یابند تا سرما را احساس نکنند تا هم خشنودی دل امام زمان(عج) و خشنودی روح امام راحل و خشنودی رهبر فراهم شود. /

پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000