خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1392/08/13 15:32:38
سرویس سیاسی
سبحانی‌نیا خبرداد:

قرائت گزارش سفر رئیس‌مجلس به چین در صحن علنی

عضو هیأت رئیسه مجلس از قرائت گزارش سفر دکتر علی لاریجانی به چین در صحن علنی خبرداد.
قرائت گزارش سفر رئیس‌مجلس به چین در صحن علنی عضو هیأت رئیسه مجلس از قرائت گزارش سفر دکتر علی لاریجانی به چین در صحن علنی خبرداد. https://cdn.icana.ir/d/019/42756.jpg قرائت,گزارش,سفر,رئیس‌مجلس,به,چین,در,صحن,علنی Icana

حسین سبحانی‌نیا در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، در تشریح نشست امروز (دوشنبه 13 آبان) هیأت رئیسه مجلس، گفت: در نشست امروز نخست موضوعات و تحولات بین‌المللی و منطقه‌ای مورد بررسی قرار گرفت.

نماینده مردم نیشابور در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس گزارشی را درباره دستاوردها و نتایج سفر هیأت پارلمانی ایران به کشور چین به اعضای هیأت رئیسه ارائه کرد.

وی با بیان اینکه در نشست امروز زمان بررسی صلاحیت نصرالله سجادی وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان و مدت زمان سرکشی نمایندگان به حوزه‌های انتخابیه تعیین شد، گفت: بر این اساس نشست بررسی صلاحیت وزیر پیشنهادی در روز (یکشنبه 19 آبان) برگزار می‌شود و نمایندگان بعد از این نشست یک هفته برای سرکشی به حوزه‌های انتخابیه می‌روند.

عضو هیأت رئیسه مجلس، ادامه داد: همچنین در نشست امروز مقرر شد که رئیس مجلس درباره سفر هیأت پارلمانی به چین گزارشی را در صحن علنی مجلس قرائت کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet