هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پور ابراهیمی عنوان کرد:

قرائت گزارش عملکرد اجرای قانون اصل 44 در آینده نزدیک در صحن مجلس

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نزدیک بودن زمان ارائه گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 گفت: گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 به زودی نهایی و در صحن مجلس قرائت خواهد شد، رویکرد گزارش محتوایی و درباره موضوعاتی مانند نحوه واگذاری ها شرکت های مشمول قانون اصل 44خواهد بود.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 08:33
قرائت گزارش عملکرد اجرای قانون اصل 44 در آینده نزدیک در صحن مجلس نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به نزدیک بودن زمان ارائه گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 گفت: گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 به زودی نهایی و در صحن مجلس قرائت خواهد شد، رویکرد گزارش محتوایی و درباره موضوعاتی مانند نحوه واگذاری ها شرکت های مشمول قانون اصل 44خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/44953.jpg قرائت,گزارش,عملکرد,اجرای,قانون,اصل,44,,در,آینده,,نزدیک,در,صحن,مجلس Icana

محمدرضا پورابراهیمی داورانی در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت درباره گزارش اجرای عملکرد اصل 44 و زمان ارائه آن به مجلس گفت:  گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 در حال تدوین و به زودی نهایی و در صحن مجلس قرائت خواهد شد.

نماینده مردم  کرمان و راوردر مجلس شورای اسلامی افزود: البته در گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 باید دقت داشت که با وجود اینکه موضوع واگذاری شرکت های مشمول اصل 44 بررسی شده اما این بحث به دلیل اینکه واگذاری ها خیلی طبق تعریف نبوده کمرنگ بوده است.

پور ابراهیمی ادامه داد:در گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 نکاتی در خصوص محدودیت ها و اشکالات واگذاری ها شرکت های مشمول اصل 44  بیان شده است.

وی افزود: سازمان خصوصی اسامی لیست شرکتهای مشمول اصل 44 را آماده و برای واگذاری ارائه می کند.

پور ابراهیمی در پاسخ به این سئوال مبنی بر اینکه آیا در واگذاری ها شرکت های مشمول اصل 44 الزمات قانونی رعایت شده است، گفت:  متاسفانه بخشی از  واگذاری ها متناسب با شرایط قانونی نبوده است و به شکلی دولت متضرر شده است.

وی در این رابطه ادامه داد: در گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 بیان شده واگذاری به چه میزان واقعی بوده است و همچنین به مشکلات گذشته در روند واگذاری ها نیز اشاراتی شده است.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس افزود: گزارش عملکرد از اجرای اصل 44 ناظر به محتوای اجرای اصل 44 است البته درباره موضوع شبه دولتی ها نیز بررسی ها به عمل آمده است.

نایب رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: باید توجه داشت که در خصوص واگذاری های شرکتهای مشمول اصل 44 مجلس و دولت بحث هایی خواهد داشت و در گزارش اخیر کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و اجرای اصل 44مجلس خیلی اعداد و ارقام ذکر نشده است و بیشتر رویکرد محتوایی دارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000