هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حقیقت‌پور:

راهپیمایی 13 آبان موجب می‌شود ایران در مذاکرات 1+5 به اهدافش دست یابد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مجلس راهپیمایی 13 آبان را خمیرمایه‌ای برای ایران در مذاکرات با 1+5 خواند.
دوشنبه 13 آبان 1392 ساعت 14:29
راهپیمایی 13 آبان موجب می‌شود ایران در مذاکرات 1+5 به اهدافش دست یابد عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس مجلس راهپیمایی 13 آبان را خمیرمایه‌ای برای ایران در مذاکرات با 1+5 خواند. http://cdn.icana.ir/d/019/43351.jpg راهپیمایی,13,آبان,موجب,می‌شود,ایران,در,مذاکرات,1+5,به,اهدافش,دست,یابد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛منصور حقیقت‌پور، نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی کشورمان  با اشاره به مذاکرات ایران و 1+5 گفت: ما به هیات مذاکره‌کننده ایرانی اعتماد کامل داریم اما به آن‌ها اعلام کردیم که عدولی از دستاوردهای هسته‌یی و خطوط قرمز در حین مذاکرات نباید انجام گیرد.

او با اشاره به جلسه روز گذشته کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با محمد جواد ظریف، وزیر امور خارجه کشورمان ادامه داد: در جلسه روز گذشته سوال نمایندگان از وزیر امور خارجه درباره دو مساله بود که آقای ظریف به این سوالات پاسخ داد اما نمایندگان از این پاسخ‌ها قانع نشدند. یکی از سوالات درباره پاکستان بود که چرا ما در برابر این کشور اقدام قاطعی انجام نمی‌دهیم و اشرار می‌توانند به راحتی از مرز عبور کنند و سوال دیگر درباره مذاکرات ایران و 1+5 و سفر نیویورک بود که آقای کریم قدوسی این سوال را پرسید و ان‌شاءالله در صحن علنی وزیر امور خارجه به این سوالات به طور مشروح پاسخ خواهد داد.

به گزارش ایسنا،این نماینده مجلس شورای اسلامی درباره تاثیر روز 13 آبان‌ماه بر مذاکرات ایران و 1+5 گفت: این راهپیمایی و حضور پرشکوه مردم خمیر مایه‌ای برای مذاکره‌کنندگان ایرانی با 1+5 خواهد بود. بر همین اساس گروه مذاکره‌کننده ایران باید در این مذاکرات اعلام کنند که دیدگاه مردم ایران بدین شکل است و این حضور مردم باعث می‌شود که ایران در برابر 1+5 با استواری و پایداری به اهداف خود دست یابد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000