آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیرانوند:

در زوال جنگل‎های زاگرس حداقل دخالت انسانی وجود دارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: خشکیدگی دریاچه ارومیه انسانی بوده اما در زوال جنگل‎های زاگرس حداقل دخالت انسانی وجود دارد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 06:02
در زوال جنگل‎های زاگرس حداقل دخالت انسانی وجود دارد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس گفت: خشکیدگی دریاچه ارومیه انسانی بوده اما در زوال جنگل‎های زاگرس حداقل دخالت انسانی وجود دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/42914.jpg در,زوال,جنگل‎های,زاگرس,حداقل,دخالت,انسانی,وجود,دارد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛بهرام بیرانوندافزود: در ناحیه زاگرس ذخایر ارزشمندی از نوعی بلوط وجود دارد که در سال‎های اخیر به واسطه خشکسالی و بیماری دچار خشکیدگی شده‎اند.

وی اضافه کرد: با تأثیرات ریزگردهایی که در منطقه حادث می‎شود صدها هکتار از اراضی این گونه با ارزش در معرض تهدید زوال و خشکیدگی قرار گرفته‎اند.

نماینده بروجرد و اشترینان در مجلس ادامه داد: این آسیب‎ها کم‎تر از خشکیدگی ارومیه نخواهد بود، گرچه در خشگیدگی دریاچه ارومیه نقش بهره‎برداران از آب‎های سطحی و زیرزمینی غیرقابل انکار است اما در جنگل‎های بلوط حداقل دخالت انسانی وجود دارد.

بیرانوند تصریح کرد:برهمین اساس و با توجه به حساسیت موضوع، این شرایط یک عزم ملی و گسترده را برای مقابله و مبارزه با این پدیده می‎طلبد. /

پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000