شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند در جریان بررسی لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون خدمات کشوری:

دولت باید مکلف به ارائه لایحه دائمی قانون قبل از اتمام مدت آزمایشی باشد

سرویس صحن
عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: لایحه خدمات کشوری سال گذشته وقتی یکسال تمدید و بررسی های لازم در کمیسیون اجتماعی انجام شد حدود 61 اشکال در آن وجود داشت و باید دولت را مکلف کنیم تا قبل از اتمام مدت آزمایشی لایحه دائمی ارائه دهد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 09:36
دولت باید مکلف به ارائه لایحه دائمی قانون قبل از اتمام مدت آزمایشی باشد عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: لایحه خدمات کشوری سال گذشته وقتی یکسال تمدید و بررسی های لازم در کمیسیون اجتماعی انجام شد حدود 61 اشکال در آن وجود داشت و باید دولت را مکلف کنیم تا قبل از اتمام مدت آزمایشی لایحه دائمی ارائه دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/46832.jpg دولت,باید,مکلف,به,ارائه,لایحه,دائمی,قانون,قبل,از,اتمام,مدت,آزمایشی,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد جواد کولیوند در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در جریان بررسی لایحه تمدید مدت اجرای آزمایشی قانون خدمات کشوری گفت: دقیقا سال گذشته همین طرح به مجلس آمد و درخواست 2 سال تمدید آن به دو لیل ارائه شد.

نماینده مردم کرج ، اشتهارد و آسارا در مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از دلایل آن انتخابات ریاست جمهوری بود که انتهای  دولت قبلی بود و اصلاح برخی آیین نامه ها به موقع ارسال نشد درخواست 2 سال تمدید ارائه شد.

وی ادامه داد: در همان مقطع برخی از نمایندگان مجلس دولت را موظف کردند ظرف یکسال لایحه مربوطه را به مجلس ارسال کنند که در حال حاضر مجدد اعلام می شود قانون مذکور 6 ماه دیگر تمدید شود.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس گفت: لایحه خدمات کشوری سال گذشته وقتی یکسال تمدید و بررسی های لازم در کمیسیون اجتماعی انجام شد حدود 61 اشکال در آن وجود داشت و باید دولت را مکلف کنیم./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار