هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طلا خبرداد:

مجمع نمایندگان تهران امروز مشکلات مترو را بررسی می‌کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه‌ ظهر امروز این مجمع برای بررسی وضعیت مترو و پیگیری برخی از درخواست‌های مردمی برای احداث ایستگاه در برخی خطوط مترو خبر داد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 12:28
مجمع نمایندگان تهران امروز مشکلات مترو را بررسی می‌کنند عضو هیات رییسه مجمع نمایندگان تهران از برگزاری جلسه‌ ظهر امروز این مجمع برای بررسی وضعیت مترو و پیگیری برخی از درخواست‌های مردمی برای احداث ایستگاه در برخی خطوط مترو خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/43538.jpg مجمع,نمایندگان,تهران,امروز,مشکلات,مترو,را,بررسی,می‌کنند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛حسین طلا اظهار کرد: مجمع نمایندگان تهران چندی پیش بازدیدی از خط سه مترو داشت که با توجه به برخی مسائل مطرح شده در این بازدید قرار شد مشکلات مترو در جلسه‌ای پیگیری شود.

وی افزود: بر این اساس امروز از ساعت 13 تا 15 جلسه‌ای با حضور هاشمی تشکری، معاون حمل و نقل شهرداری، درویش، مدیرعامل احداث مترو و کریمی، معاون استانداری تهران برگزار می‌شود.
 
نماینده مردم تهران گفت: در این جلسه مشکلات به وجود آمده در خطوط مترو همچون خط شش، ادامه خط سه به سمت اسلامشهر و درخواست‌های مردمی برای احداث ایستگاه مترو در نزدیکی فرودگاه امام برای مردم شهر حسن‌آباد و همچنین احداث خط مترو در ورامین مورد پگیری قرار می‌گیرد.
 
به گزارش ایسنا،طلا در جمع بندی گفت که در این جلسه علاوه بررسی مشکلات مترو درخواست های مردمی برای احداث ایستگاه در برخی از خطوط مورد پیگیری و بررسی قرار می‌گیرد./
 
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000