هدر اصلی
1392/08/14 12:32:43
سرویس صحن
توکلی در تذکر شفاهی:

نبود ساختمان مناسب برای زندانیان باعث تضییع حقوق آنها شده است

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از وزیر دادگستری درخواست کرد تا در ساخت عملیات ساختمان زندان سرعت عمل بیشتری داشته باشد.
نبود ساختمان مناسب برای زندانیان باعث تضییع حقوق آنها شده است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از وزیر دادگستری درخواست کرد تا در ساخت عملیات ساختمان زندان سرعت عمل بیشتری داشته باشد. https://cdn.icana.ir/d/019/44032.jpg نبود,ساختمان,مناسب,برای,زندانیان,باعث,تضییع,حقوق,آنها,شده,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدتقی توکلی در نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب به وزیر راه و شهرسازی افزود: شهرستان الیگودرز جز مناطق سردسیر کشور است طرحهای راه سازی ها نیمه تعطیل هستند لذا انتظار است نسبت به این مسائل رسیدگی شود.

نماینده مردم الیگودرزدر مجلس شورای اسلامی در تذکر دیگری به وزیر کشاورزی ادامه داد: وضعیت نامناسب تأمین نهادهای کشاورزی باعث شده به برنامه ریزی کشاورزی ضربه وارد شود و درخواست مدیریت آن را خواستارم.

این نماینده مردم در مجلس نهم خطاب به وزیر نیرو، تصریح کرد: متأسفانه پیمانکاران و کارفرمایان نسبت به طرح های توسعه منابع آب به ویژه طرح سد رودبار لرستان بی توجه هستند و از نیروهای بومی برای این مهم استفاده نمی کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی خطاب به وزیر آموزش و پرورش گفت: با توجه به گذشت یک ماه از سال تحصیلی بسیاری از روستاهای محروم شهرستان الیگودرز با کمبود امکانات و تأمین آموزگار مواجه هستند و مکان مناسب برای تشکیل کلاس هم ندارند.

وی در تذکر دیگری به وزیر دادگستری تأکید کرد: وضعیت ساختمان زندان و ظرفیت آن نامناسب است که این موضوع باعث مشکل تضییع حقوق انسان های در بند شده است و درخواست داریم عملیات ساختمان جدید زندان در دستور کار قرار گیرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet