هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقتدایی در جمع خبرنگاران مطرح کرد:

روند استیضاح وزیرعلوم زودتر از موعد کلید خورد/ تذکر 70نماینده درباره انتصابات فرجی‌دانا

سرویس صحن
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات از کلید خوردن استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 13:06
روند استیضاح وزیرعلوم زودتر از موعد کلید خورد/ تذکر 70نماینده درباره انتصابات فرجی‌دانا عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات از کلید خوردن استیضاح وزیر علوم، تحقیقات و فناوری خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/50950.jpg روند,استیضاح,وزیرعلوم,زودتر,از,موعد,کلید,خورد/,تذکر,70نماینده,درباره,انتصابات,فرجی‌دانا Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عباس مقتدایی در حاشیه نشست علنی امروز (سه شنبه 14 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با حضور در جمع خبرنگاران با اشاره به عملکرد اخیر وزیر علوم گفت: با توجه به انتصابات و عملکرد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری ظاهرا روند مقدماتی استیضاح وزیر زودتر از موعد کلید خورده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی افزود: امروز نزدیک به 70 نفر از نمایندگان مجلس درخصوص انتصابات اخیر به وزیر علوم تذکر کتبی دادند.

وی تصریح کرد:‌ نارضایتی اعضای کمیسیون آموزش و تحقیقات به این دلیل از گذشته بیشتر است که پیش از جلسه رأی اعتماد و در جلسه با اعضای این کمیسیون، وزیر علوم این اطمینان را به نمایندگان داده بود تا در عزل و نصب‌های خود از اشخاصی که شائبه حضور آنها در فتنه وجود دارد استفاده نخواهد کرد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه روز یکشنبه کمیسیون، برخی از اعضا بنا داشتند که موضوع استیضاح را بلافاصله آغاز کنند که در نهایت به این جمع‌بندی رسیدند که از فرجی دانا دعوت کنند تا برای پاسخگویی به سوالات نمایندگان در کمیسیون حضور پیدا کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: با این حال به نظر می‌رسد که روند استیضاح وزیر علوم بسیار زودتر از موعد کلید خورده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000