هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اعضای هیئت رئیسه مجلس در گفتگو با خانه ملت خبر دادند:

حضور ظریف در نشست غیرعلنی برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان

سرویس سیاسی
عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به سؤال دو نماینده از ظریف وزیر امور خارجه گفت: هیأت رئیسه به‌دنبال برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی سؤال دو نماینده مجلس از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه است.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 13:30
حضور ظریف در نشست غیرعلنی برای پاسخگویی به سؤالات نمایندگان عضو هیأت رئیسه مجلس با اشاره به سؤال دو نماینده از ظریف وزیر امور خارجه گفت: هیأت رئیسه به‌دنبال برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی سؤال دو نماینده مجلس از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه است. http://cdn.icana.ir/d/019/46914.jpg حضور,ظریف,در,نشست,غیرعلنی,برای,پاسخگویی,به,سؤالات,نمایندگان Icana

شاهین محمدصادقی در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت گفت: با توجه به حساسیت موضوع مذاکرات هسته‌ای و لزوم اطلاع نمایندگان از چارچوب اصل مذاکرات و پرهیز از انتشار برخی مسائل مذاکرات، هیأت رئیسه به‌دنبال برگزاری جلسه غیرعلنی برای بررسی سؤال دو نماینده مجلس از محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه است.

نماینده مردم کازرون در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه محتوای مذاکرات هسته‌ای باید به‌گونه‌ای مطرح شود که با روحیه جامعه سازگار باشد، افزود: هم‌اکنون به دنبال راهکار مناسبی برای بررسی این موضوع هستیم.

همچنین حسین سبحانی‌نیا و محمد دهقان دو تن از اعضای هیأت رئیسه مجلس نیز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ضمن تأیید برنامه‌‌ریزی هیأت رئیسه مجلس برای برگزاری جلسه غیرعلنی جهت بررسی سؤال از وزیر امور خارجه اعلام کردند که به احتمال زیاد نشست غیرعلنی در روز چهارشنبه برای بررسی این موضوع با حضور محمدجواد ظریف وزیر امور خارجه تشکیل می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار