هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روح‌الله حسینیان:

عسگر اولادی خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد

سرویس اجتماعی
عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از سابقون مبارزان انقلابی بود، گفت: او پس از انقلاب خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 14:51
عسگر اولادی خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، با بیان اینکه مرحوم عسگر‌اولادی از سابقون مبارزان انقلابی بود، گفت: او پس از انقلاب خدمات شایسته‌ای را به مستضعفان کشور ارائه کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43349.jpg عسگر,اولادی,خدمات,شایسته‌ای,را,به,مستضعفان,کشور,ارائه,کرد Icana

روح‌الله حسینیان در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با تسلیت به مناسبت درگذشت حبیب‌الله عسگر‌اولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: مرحوم عسگر‌اولادی از مبارزان انقلابی علیه رژیم پهلوی و فعالان سیاسی قبل از انقلاب اسلامی بود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نقش موثر مرحوم عسگراولادی در ترور حسن‌علی منصور نخست‌وزیر رژیم پهلوی، افزود: مرحوم عسگر اولادی از اولین کسانی بود که درباره ظلم رژیم پهلوی و مظلومیت حضرت امام(ره) سخن گفت و قدم در راه بنیان‌گذار انقلاب اسلامی گذاشت.

عضو هیأت رئیسه کمیسیون اصل نودم قانون اساسی مجلس، با اشاره به حضور طولانی مرحوم عسگراولادی در زندان‌های رژیم پهلوی، تصریح کرد: به طور حتم تحمل کردن حدود 13 سال زندان رژیم شاه کار هر کس نبود و مرحوم عسگر اولادی از این امتحان با سربلند بیرون آمد.

عضو شورای مرکزی جبهه پایداری، ادامه داد: از طرف دیگر مرحوم عسگراولادی بعد از پیروزی انقلاب اسلامی خدمات شایسته ای را به کشور به‌ویژه به مستضعفین ارائه کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000