هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابوترابی‌فرد:

عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری داشت

سرویس سیاسی
نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری و تعیین‌کننده‌ای داشت، گفت: بدن وی در مبارزه با رژیم شاه زخم‌های بسیاری برداشت.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 15:08
عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری داشت نایب رئیس مجلس، با بیان اینکه عسگر‌اولادی در ساماندهی جریان اصولگرایی نقش محوری و تعیین‌کننده‌ای داشت، گفت: بدن وی در مبارزه با رژیم شاه زخم‌های بسیاری برداشت. http://cdn.icana.ir/d/019/42743.jpg عسگر‌اولادی,در,ساماندهی,جریان,اصولگرایی,نقش,محوری,داشت Icana

محمدحسن ابوترابی‌فرد در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره فوت حبیب‌الله عسگر‌اولادی دبیرکل جبهه پیروان خط امام و رهبری، گفت: ارتحال بنده صالح خدا، مجاهد فی سبیل‌الله، سرباز اسلام، انقلاب و بازوی بنیانگذار انقلاب امام خمینی(ره)، مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی را تسلیت گفته و امیدوارم وی با امام حسین(ع) محشور شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مرحوم عسگراولادی با تلاش و مجاهدت در عرصه‌های سیاسی و اجتماعی در بیش از نیم قرن کارنامه بسیار درخشانی را از خود به جای گذاشت، افزود:‌ از روزهای نخست شکل گیری نهضت حضرت امام خمینی(ره) او یکی از نیروهای صالح، وفادار و معتقد به اندیشه سیاسی امام بزرگوار بود که در این راه با اعتقاد و با عزم و اراده قوی حرکت می‌کرد.

وی ادامه داد: در دوران مبارزه با رژیم پهلوی بدن مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی زخم‌هایی برای مجاهدت و مبارزه با رژیم شاه برداشت، از طرف دیگر وی با پیروزی انقلاب اسلامی در سنگرهای مختلف در عرصه مدیریت کشور، دستگاه اجرایی، نهاد قانون‌گذاری و نهادهای کلیدی انقلاب توفیق حضور و خدمت داشت.

نایب رئیس مجلس، افزود:‌ از طرف دیگر مرحوم حبیب‌الله عسگر‌اولادی در ساماندهی یکی از تشکلات سیاسی انقلاب در حوزه جریان اصولگرایی نقش محوری، تعیین‌کننده و قابل احترام را ایفا کردند، از این‌رو امیدوارم در آن دنیا با صالحان و نیکان محشور شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000