هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی:

عسگراولادی در سال‌های اخیر برای تلطیف فضای سیاسی بسیار تلاش کرد

سرویس سیاسی
رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تسلیت درگذشت حبیب الله عسگر اولادی، گفت: او فردی معتدل، انقلابی و خستگی ناپذیر بود.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 15:36
عسگراولادی در سال‌های اخیر برای تلطیف فضای سیاسی بسیار تلاش کرد رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با تسلیت درگذشت حبیب الله عسگر اولادی، گفت: او فردی معتدل، انقلابی و خستگی ناپذیر بود. http://cdn.icana.ir/d/019/50896.jpg عسگراولادی,در,سال‌های,اخیر,برای,تلطیف,فضای,سیاسی,بسیار,تلاش,کرد Icana

 کاظم جلالی در گفت‌ و گو با خبرگزاری خانه ملت، گفت: مرحوم عسگراولادی فردی مقاوم و صبور بود و سابقه مبارزاتی او به چندین سال قبل از انقلاب اسلامی بازمی‌گردد.

نماینده مردم شاهرود در مجلس شورای اسلامی افزود: عسگراولادی همیشه پشت ‌سر امام راحل و ولایت حرکت و پس از انقلاب نیز در سنگرهای مختلفی به انقلاب و مردم خدمت کرد.

رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس ادامه داد: مرحوم عسگراولادی فردی روشن‌اندیش و متعادل بود و در سال‌های اخیر تلاش زیادی برای تلطیف فضای سیاسی کشور و حرکت به سوی اعتدال و عقلانیت کرد.

وی گفت: درگذشت آقای عسگراولادی را به رهبر معظم انقلاب، انقلابیون و همچنین خانواده محترم او تسلیت می‌گویم.

رئیس فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت یادآورشد: عسگراولادی با وجود کهولت سن، شخصیتی پیگیر و خستگی‌ناپذیر داشت و یک الگوی کامل برای همه نسل‌ها بود./

پایان پیام 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار