هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محجوب:

تلاش عسگراولادی برای نزدیکی و وحدت جریانات سیاسی در یادها ماندگار است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که عسگراولادی انسانی منصف و بی طرف بود اظهار داشت: نظرات اخیر ایشان و تلاش ایشان برای نزدیکی و وحدت جریانات سیاسی در یادها ماندگار خواهد بود.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 15:35
تلاش عسگراولادی برای نزدیکی و وحدت جریانات سیاسی در یادها ماندگار است نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با بیان این که عسگراولادی انسانی منصف و بی طرف بود اظهار داشت: نظرات اخیر ایشان و تلاش ایشان برای نزدیکی و وحدت جریانات سیاسی در یادها ماندگار خواهد بود. http://cdn.icana.ir/d/019/42831.jpg تلاش,عسگراولادی,برای,نزدیکی,و,وحدت,جریانات,سیاسی,در,یادها,ماندگار,است Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛علیرضا محجوب  با اشاره به شخصیت سیاسی و حزبی حبیب الله عسگراولادی گفت: ایشان انسانی منصف و بی طرف بودند من اولین بار در سال 57 در حزب جمهوری اسلامی با ایشان آشنا شدم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: هر دوی ما عضو شورای مرکزی حزب جمهوری اسلامی بودیم و از نزدیک با نظرات ایشان آشنا بودم، شاید نظرات سیاسی متفاوتی داشتیم اما در کمک به مستضعفان و کارگران همیشه با ما هم نظر بودند.
 
وی ادامه داد: زمانی در مجلس آقای عسگراولادی از سوی اصولگرایان و سرحدی زاده از سوی ما رقیب انتخاباتی
بودند که سرحدی زاده پیروز شد اما گفت می خواهم به نفع عسگراولادی انصراف دهم چون ایشان اولای من است.
محجوب تاکید کرد: کسانی که از دیرباز در جریان مبارزات سیاسی ایشان بودند ایشان را فردی مفید، دوستدار انقلاب و امام می شناسند.
 
به گزارش مهر،وی با اشاره به اظهارنظرهای اخیر عسگراولادی و تلاش وی برای نزدیکی جریانات انقلاب به یکدیگر گفت: نظرات اخیر ایشان برای دعوت به انقلاب و بازگشت به مبانی جمهوری اسلامی و تلاش برای وحدت جریانات سیاسی بسیار مهم بود./
پایان پیام
 
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000