هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سنایی در دیدار با هیأت پارلمانی قزاقستان:

گسترش همکاری‌های ایران و قزاقستان ضروری است

سرویس بین الملل
هیأت پارلمانی قزاقستان دوشنبه (13 آبان) با مهدی سنایی ملاقات کرد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 16:31
گسترش همکاری‌های ایران و قزاقستان ضروری است هیأت پارلمانی قزاقستان دوشنبه (13 آبان) با مهدی سنایی ملاقات کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/43202.jpg گسترش,همکاری‌های,ایران,و,قزاقستان,ضروری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در این جلسه دو طرف ضمن ابراز خرسندی از برگزاری چنین ملاقاتی به بیان نکات و مسائل مهم در روابط ایران و قزاقستان پرداختند و بر اهمیت توسعه و تقویت همکاری های فیمابین تأکید کردند.

مهدی سنایی به اهمیت جایگاه ایران و قزاقستان در دو منطقه خاورمیانه و اوراسیا اشاره کرد و گفت: گسترش همکاری‌های دوجانبه در ابعاد گوناگون سیاسی، اقتصادی، تجاری و امنیتی در منطقه و بین الملل ضروری است.

آشیبایف رئیس کمیسیون امور بین الملل و امنیت و دفاع مجلس قزاقستان نیز درباره موضوعات نقش دو کشور ایران و قزاقستان در حل رژیم حقوقی خزر و توسعه همکاری ها در بعد تجاری از طریق تکمیل پروژه خط آهن ایران ـ ترکمنستان ـ قزاقستان سخن گفت. او همچنین اهمیت روابط دو کشور را تشریح و در خصوص تحکیم روابط پارلمان دو کشور ابراز امیدواری کرد.

این جلسه پس از بررسی موضوعات یادشده و اظهار امیدواری درباره تحکیم روابط دوجانبه و توسعه و پیشرفت هر دو کشور پایان یافت./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000