هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در کمیسیون فرهنگی مجلس انجام شد:

بررسی طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه با حضور نجفی

سرویس فرهنگی
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در کمیسیون فرهنگی مجلس خبرداد و گفت: در جلسه امروز کمیسیون، موضوع تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه با حضور رئیس این سازمان مورد بررسی قرار گرفت.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 17:40
بررسی طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه با حضور نجفی سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی در کمیسیون فرهنگی مجلس خبرداد و گفت: در جلسه امروز کمیسیون، موضوع تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه با حضور رئیس این سازمان مورد بررسی قرار گرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/42955.jpg بررسی,طرح,تبدیل,سازمان,میراث,فرهنگی،گردشگری,و,صنایع,دستی,به,وزارتخانه,با,حضور,نجفی Icana

سید علی طاهری در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جزئیات جلسه عصر امروز (سه‌شنبه 14 آبان‌ماه) کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، توضیح داد: جلسه امروز ساعت یک آغاز به کار کرد و آقای نجفی به همراه چند تن از معاونانشان در کمیسیون فرهنگی حضور پیدا کردند.

نماینده مردم گرگان و آق‌قلا در مجلس شورای اسلامی، گفت: در ابتدای جلسه سوالات و دغدغه‌های نمایندگان با رئیس سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی حول محور‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی مطرح شد.

وی افزود: با توجه به اینکه در یک جلسه سه ساعته نمی‌توان تمام مباحث را به طور  کامل مورد بررسی قرار داد قرار شد موضوع تبدیل سازمان میراث فرهنگی به وزارتخانه به جلسه‌ای ویژه موکول شود.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: آقای نجفی هم تاکید کرد که طرح تبدیل سازمان میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به وزارتخانه احتیاج به بررسی بیشتری دارد که امیدواریم در فرصتی مناسب‌تر این موضوع مورد بررسی قرار گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000