هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلالی:

تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارد و همه باید تلاش کنیم تا با پشتیبانی کامل داخلی به فعالیت اصلی خود بپردازد.
چهارشنبه 15 آبان 1392 ساعت 02:06
تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارند رییس مرکز پژوهش های مجلس شورای اسلامی گفت: تیم مذاکره کننده هسته ای مسوولیت بزرگی را در دست دارد و همه باید تلاش کنیم تا با پشتیبانی کامل داخلی به فعالیت اصلی خود بپردازد. http://cdn.icana.ir/d/019/44829.jpg تیم,مذاکره,کننده,هسته,ای,مسوولیت,بزرگی,را,در,دست,دارند Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛«کاظم جلالی» درباره فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر حمایت از تیم مذاکره کننده و اینکه هیچ کس نباید این تیم را سازشکار بداند، گفت: توصیه های رهبری همواره چراغ راه مسوولان کشور است.

وی ادامه داد: همانگونه که ایشان فرمودند جنگ امروز در دو جبهه نرم و دیپلماتیک است چه کسانی که به عنوان سربازان جبهه جنگ نرم هستند و چه کسانی که در خط مقدم دیپلماسی کشور فعالیت می کنند، نباید تضعیف شوند.
 
نماینده مردم شاهرود در مجلس تصریح کرد: البته مجموعه مباحث هر قدر پخته تر شود بهتر است و کسانی که به عنوان تیم مذاکره کننده در حرکت هستند، می توانند استفاده کنند و پیشتازان دستگاه دیپلماسی بهتر می توانند به تصمیم گیران گزارش دهند و این گونه حرکات تضعیف تیم مذاکره کننده نیست.
 
به گزارش ایرنا؛جلالی اضافه کرد: تیم مذاکره کننده مسوولیت سنگینی را برعهده دارد که نیازمند تلاش مجموعه کشور است تا بتواند دستاورد خوبی را از مذاکرات به دست آورد. /
پایان پیام
پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000