شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میرگلوی بیات در تشریح جلسه مشترک فراکسیون زنان مطرح کرد:

بیمه زنان خانه‌دار و افزایش مرخصی زایمان محور بحث فراکسیون زنان با معاون رئیس‌جمهور

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه مشترک فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده، گفت: بیمه زنان خانه‌دار، افزایش زمان مرخصی زایمان و اجرای بیمه فراگیر دغدغه اصلی فراکسیون زنان بود که در این جلسه مشترک مطرح شد.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 18:49
بیمه زنان خانه‌دار و افزایش مرخصی زایمان محور بحث فراکسیون زنان با معاون رئیس‌جمهور عضو فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی در تشریح جلسه مشترک فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان وخانواده، گفت: بیمه زنان خانه‌دار، افزایش زمان مرخصی زایمان و اجرای بیمه فراگیر دغدغه اصلی فراکسیون زنان بود که در این جلسه مشترک مطرح شد. http://cdn.icana.ir/d/019/44436.jpg بیمه,زنان,خانه‌دار,و,افزایش,مرخصی,زایمان,محور,بحث,فراکسیون,زنان,با,معاون,رئیس‌جمهور Icana

شهلا میرگلوی بیات در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت در تشریح جلسه امروز (سه شنبه 14 آبان‌ماه) فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده، توضیح داد: مهمترین دغدغه اعضای فراکسیون زنان بیمه زنان خانه‌دار، افزایش زمان مرخصی زایمان و تحقیق بیمه فراگیر اجتماعی است که در جلسه امروز فراکسیون زنان با معاون رئیس جمهور مطرح شد.

نمناینده مردم ساوه و زرندیه تصریح کرد: فراکسیون زنان خواستار همکاری بیشتر با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده است و اعضای فراکسیون  معتقدند تحقق برنامه پنجم توسعه تنها با تعاملات مجلس و دولت امکان‌پذیر است.

وی افزود: تحکیم خانواده و توجه به اجرای قوانین با موضوع زنان مطالبه اصلی فراکسیون زنان از دولت بود که در این راستا از معاون رئیس جمهور پیگیری پرداخت یک درصد از بودجه سازمان‌ها را خواستار شدیم.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: مدتی است خشونت علیه زنان افزایش پیدا کرده که در این راستا باید اقدماتی صورت گیرد که مبحث دیگر مطرح شده در جلسه همین موضوع بود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس نهم گفت: در نهایت قرار شد فراکسیون زنان در راستای هم‌افزایی برنامه‌های مربوط به زنان، جلسات مشترک بیشتری با معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده داشته باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000