هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس صورت گرفت:

سوال از وزیر صنعت در کمیسیون صنایع/ تشکیل کمیته ویژه برای بررسی مشکلات معادن

سرویس اقتصادی
نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور محمد رضا نعمت زاده در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد و گفت: در جلسه امروز قرار شد کمیته ای متشکیل از نمایندگان مجلس و معاونان وزیر صنعت برای بررسی مشکلات معادن در برخی استان های کشور تشکیل شود.
سه‌شنبه 14 آبان 1392 ساعت 19:11
سوال از وزیر صنعت در کمیسیون صنایع/ تشکیل کمیته ویژه برای بررسی مشکلات معادن نائب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس از حضور محمد رضا نعمت زاده در جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد و گفت: در جلسه امروز قرار شد کمیته ای متشکیل از نمایندگان مجلس و معاونان وزیر صنعت برای بررسی مشکلات معادن در برخی استان های کشور تشکیل شود. http://cdn.icana.ir/d/019/45840.jpg سوال,از,وزیر,صنعت,در,کمیسیون,صنایع/,تشکیل,کمیته,ویژه,برای,بررسی,مشکلات,معادن Icana

عزیز اکبریان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت ضمن تشریح جزئیات جلسه امروز کمیسیون صنایع و معادن تصریح کرد: جلسه امروز درباره سوال تعدادی از نمایندگان مجلس از وزیر صنعت، معدن و تجارت بود که البته چند نفر از آنها از پرسش سوال خود انصراف دادند.

نماینده مردم کرج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سوال 4 نفر از نمایندگان از وزیر صنعت مطرح شد، افزود: سوالات بیشتر درباره حوزه انتخابیه به ویژه اتفاقاتی که در معادن کشور رخ داده است مطرح شد که دو نفر از نمایندگان از پاسخ وزیر قانع شدند و دو نفر دیگر نیز قانع نشدند.

وی ادامه داد: قرار شد برای بررسی مواردی که نمایندگان از پاسخ وزیر صنعت، معدن و تجارت قانع نشدند کمیته ای متشکل از نمایندگان مجلس و معاونان وزیر صنعت تشکیل شود.

پایان پیام
 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000