ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1392/08/15 11:28:46
سرویس فرهنگی
سجادی در گفت‌ وگو با خانه ملت: تدوین برنامه راهبردی چهار ساله برای وزارت ورزش وجوانان

تجربه‌ای 15 ساله در آموزش و پرورش دارم/ در حوزه جوانان بی‌تجربه نیستم

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره برنامه‌های عملیاتی خود در وزارت ورزش و جوانان، گفت: در حال حاضر یک برنامه راهبردی تدوین شده و برای تکمیل این برنامه در حال جمع‌آوری نظرات نمایندگان هستیم تا در صورت رأی اعتماد نمایندگان در ۴ سال آینده مورد استفاده قرار گیرد.
تجربه‌ای 15 ساله در آموزش و پرورش دارم/ در حوزه جوانان بی‌تجربه نیستم وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان درباره برنامه‌های عملیاتی خود در وزارت ورزش و جوانان، گفت: در حال حاضر یک برنامه راهبردی تدوین شده و برای تکمیل این برنامه در حال جمع‌آوری نظرات نمایندگان هستیم تا در صورت رأی اعتماد نمایندگان در 4 سال آینده مورد استفاده قرار گیرد. https://cdn.icana.ir/d/019/51390.jpg تجربه‌ای,15,ساله,در,آموزش,و,پرورش,دارم/,در,حوزه,جوانان,بی‌تجربه,نیستم Icana

نصرالله سجادی در گفت و‌گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت درباره تمرکز برنامه‌هایش در زمان تصدی پست وزارت ورزش و جوانان، گفت: ما 6 استراتژی راهبردی برای وزارت ورزش وجوانان تدوین کرده‌ایم که در مجموع به 50 برنامه عملیاتی تقسیم شده است.

وزیر پیشنهادی ورزش وجوانان، گفت: امیدواریم در صورت اعتماد نمایندگان مجلس به اجرای این برنامه‌ها بپردازیم و البته در راستای اصلاح و تغییرات این برنامه‌ها از نظر نمایندگان محترم بهره‌مند خواهیم شد تا در نهایت به یک برنامه راهبردی 4 ساله دست پیدا کنیم و برنامه‌های اجرایی ما همسو با پیشنهادات نمایندگان مجلس باشد.

 

پیشنهادات نمایندگان با حضور در کمیسیون‌ها جمع‌آوری می‌شود

وی افزود: وقتی در کمیسیون‌ها و فراکسیون‌های مختلف شرکت می‌کنیم از نظر اعضای آنها استفاده می‌کنیم، البته در زمان جمع‌آوری نظرات با پیشنهادات بسیار مفیدی روبه‌رو شدیم که نمونه این پیشنهادات در کمیسیون فرهنگی به عنوان یکی از کمیسیون‌های اصلی مرتبط با وزارت ورزش و جوانان مطرح شد.

سجادی تصریح کرد: کار اصلی ما در وزارتخانه یک کار فرهنگی است، بنابراین پیشنهادات کمیسیون فرهنگی بسیار مفید و راهگشا خواهد بود، البته در کمیسیون‌های دیگری شرکت داشته‌ایم که مجموع این نظرات در یک اتاق فکر متمرکز شده و در تدوین یک برنامه جامع مورد استفاده قرار خواهد گرفت و نقشه راهی برای حرکت وزارت ورزش و جوانان در راستای پرداخت به دو موضوع ورزش و جوان خواهد بود.

وی درباره تفکیک دو حوزه جوان و ورزش یادآور شد: درباره این تفکیک معتقد به اجماع نظرات دولت هستم و آنچه که دولت تصمیم بگیرد اجرا خواهد شد و در نهایت تصمیمات دولت اجرا خواهد شد.

 

15 سال در آموزش و پرورش خدمت کرده‌ام

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان در پاسخ به انتقادات مطرح شده در رابطه با عملکرد وی در حوزه جوانان گفت: سابقه اصلی کاری من در حوزه جوانان است و در حدود 15 سال در آموزش و پرورش کشور کار کرده‌ام که مخاطبان آموزش و پرورش همه قشر جوان و نوجوان کشور هستند.

سجادی ادامه داد: البته سابقه من در امور ورزش زیاد است و همه می‌دانیم که مخاطبان حوزه ورزش هم جوانان هستند، همچنین در فعالیت‌هایی که در دانشگاه داشتم با دغدغه‌ها و مشکلات اصلی نسل جوان آشنا هستم و امیدوارم بتوانم این نسل را به درستی درک کرده و در راه رفع مشکلات و دغدغه‌هایشان گام بردارم.

 

برای تحول در حوزه جوان به کمک سایر دستگاه‌ها نیاز است

وزیر پیشنهادی ورزش و جوانان افزود: البته باید به خاطر داشت که در حوزه جوانان ما تنها یک هماهنگ کننده هستیم و به‌طور قطع سایر دستگاه‌ها باید به ما کمک کنند تا از عهده این مسئولیت سنگین در حوزه جوان و ورزش برآییم و نسل جوان را به سمتی که در راه سعادت و افتخار است هدایت کنیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet