ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/08/15 12:04:24
سرویس صحن
موسوی در اخطار قانون اساسی:

رقم تعرفه برق باید مشخص باشد

عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت: باید رقم مشخصی برای افزایش تعرفه های برق برای حمایت از توسعه زیرساخت ها تعیین شود.
رقم تعرفه برق باید مشخص باشد عضو کمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس گفت: باید رقم مشخصی برای افزایش تعرفه های برق برای حمایت از توسعه زیرساخت ها تعیین شود. https://cdn.icana.ir/d/019/43106.jpg رقم,تعرفه,برق,باید,مشخص,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدشکرخدا موسوی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی در اخطار قانون اساسی با استناد به اصل سوم این قانون گفت: ما در لایحه بودجه سال گذشته وقتی بحث 30 ریال برای افزایش به تعرفه های برق برای حمایت از توسعه زیر ساختهای برق در روستاها تدوین کردیم ریال را هم مشخص کردیم.

نماینده مردم اهواز و باوی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: متأسفانه ما در لایحه مذکور هیچ عددی آورده نشده است و لذا کار را با مشکل همراه خواهد کرد.

وی گفت: بر روی تعرفه برق سال گذشته امروز برخی استان های جنوبی تصاعدی قیمت برق بالا رفته است و اگر باز هم  آن را تکرار کنیم فشار مضاعفی بر دوش مردم محروم در حاشیه شهرها قرار می گیرد.

موسوی افزود: عدد مشخص باید در لایحه مذکور تعیین شود و سپس در مجلس تصویب شود.

ابوترابی فرد در پاسخ به اخطار موسوی گفت: حرفی که زده شد در غالب اخطار نبود و شما به عنوان مخالف در حال حاضر صحبت کردید و همکاران می توانند در رأی خود از آن استفاده کنند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet