عید سعید غدیرخم
1392/08/15 12:15:38
سرویس صحن
امیرآبادی در تذکر آیین نامه ای:

طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درتذکر آیین نامه گفت:طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود.
طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درتذکر آیین نامه گفت:طرح دو فوریتی منع اشتغال بازنشتگان در امور اجرایی تعیین تکلیف شود. https://cdn.icana.ir/d/019/42903.jpg طرح,دو,فوریتی,منع,اشتغال,بازنشتگان,در,امور,اجرایی,تعیین,تکلیف,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، احمد امیرآبادی فراهانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 15 آبان ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده 18 و 159 آیین نامه داخلی مجلس گفت: به زمان پایان جلسه امروز نزدیک شده ایم اما طرح دو فوریت که قرار به مطرح شدن بود که اینگونه نشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: ما نمایندگان که در سال 1391 یک طرح دو فوریتی را که طرح ممنوعیت بکارگیری و اشتغال بازنشستگان در مشاغل اجرایی و ستادی را مطرح کردیم اما به نظر می رسد هیأت رئیسه علاقه ای به طرح این دو فوریت در مجلس ندارد زیرا 190 نفر این را امضا کردند که باید تکلیف آن مشخص شود.

ابوترابی فرد رئیس جلسه در پاسخ به تذکر این نماینده گفت: تذکر وارد نیست، در طرح های یک فوریتی یا دو فوریتی براساس نوبت و پیشنهاداتی که نمایندگان دارند در دستور قرار می گیرد.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در ارتباط با طرح های دو فوریتی گفت: همانطور که استحضار دارید اگر تصویب شوند زمان باید وجود داشته باشد تا به آن رسیدگی شود، مستحضر هستید یکشنبه در دستور کار مجلس بررسی صلاحیت و رأی اعتماد وزیر ورزش و جوانان است لذا نمی توانیم دستور دیگری را داشته باشیم./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet