هدر اصلی
1392/08/18 09:16:11
سرویس دیگر رسانه‌ها_
آصفری با اشاره به حذف مجلس شورا از قوه مقننه مصر:

انحلال مجلس شورا در مصر به بحران داخلی این کشور دامن می زند

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انحلال مجلس شورا در مصر که مجلسی برخواسته از رای مردم بود، نمی تواند مشکل داخلی مصر را حل کرده و تنها به بحران داخلی این کشور دامن می زند.
انحلال مجلس شورا در مصر به بحران داخلی این کشور دامن می زند عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: انحلال مجلس شورا در مصر که مجلسی برخواسته از رای مردم بود، نمی تواند مشکل داخلی مصر را حل کرده و تنها به بحران داخلی این کشور دامن می زند. https://cdn.icana.ir/d/019/45387.jpg انحلال,مجلس,شورا,در,مصر,به,بحران,داخلی,این,کشور,دامن,می,زند Icana

به گزارش گروه دریافت خبر خبرگزاری خانه ملت؛ محمد حسن آصفری، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به موافقت کمیته اصلاح قانون اساسی مصر برای حذف مجلس شورا از قوه مقننه این کشور گفت: امروز کشور مصر بیش از همه نیازمند اتحاد و همدلی بین احزاب و جزیانات دارد چرا که هدف اصلی غرب و صهیونیست ها این است که قاهره را تبدیل به دمشق دوم کنند و از هیچ ترفندی  در این خصوص دریغ نمی کنند.
نماینده مردم اراک و کمیجاب در مجلس شورای اسلامی در ادامه این مطلب افزود:غرب به خوبی می داند که  مصر می تواند به عنوان یک سر پل تدارکاتی خوب برای حمایت ا ز غزه به کار برود لذا صهیونیست ها به دنبال هستند که حکومتی هم چون حکومت  حسنی مبارک را در مصر روی کار بیاورند.
آصفری تصریح کرد:بایستی امروز جریان های مختلف و دلسوز در مصر از هر طیف و گروهی که هستند دست از اقداماتی که می تواند در جهت خوشحالی و خشنودی صهیونیست ها باشد بردارند و در چهارچوب قانون اساسی خود گام بردارند و اجزاه ندهند مردم مصر بیش از این متضرر درگیری ها و اختلافات شوند.
وی در خصوص حذف مجلس شورا از قوه مققنه کشور مصر گفت: انحلال مجلس شورای مصر که مجلسی برخواسته از رای مردم بود، نمی تواند مشکل داخلی مصر را حل کند.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در خاتمه تصریح کرد:امروز مصر بیش از همه تشنه انسجام است و انحلال مجلس شورا در این کشور تنها بحران های داخلی را تشدید کرده  و نقشی در بازگرداندن آرامش به این کشور ندارد.
به گزارش مجلس نیوز(پایگاه خبری فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس شورای اسلامی)، کمیته اصلاح قانون اساسی روز گذشته با حذف مجلس شورا از قوه مققنه این کشور موافقت کرد. /
پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet