آغاز هفته وحدت
1392/08/18 14:13:13
سرویس اجتماعی
محجوب خبر داد:

ردپای بابک زنجانی در پرونده تامین اجتماعی/50 هزار سند حاصل تلاش کمیته تفحص از تامین اجتماعی

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی درباره حضور بابک زنجانی در پرونده سازمان تامین اجتماعی، گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص طی چند ساعت جلسه با بابک زنجانی درباره جزئیات نقش وی در پرونده تامین اجتماعی خواستار ارایه توضیحات شدند.
ردپای بابک زنجانی در پرونده تامین اجتماعی/50 هزار سند حاصل تلاش کمیته تفحص از تامین اجتماعی رئیس کمیته تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی درباره حضور بابک زنجانی در پرونده سازمان تامین اجتماعی، گفت: اعضای کمیته تحقیق و تفحص طی چند ساعت جلسه با بابک زنجانی درباره جزئیات نقش وی در پرونده تامین اجتماعی خواستار ارایه توضیحات شدند. https://cdn.icana.ir/d/019/48013.jpg ردپای,بابک,زنجانی,در,پرونده,تامین,اجتماعی/50,هزار,سند,حاصل,تلاش,کمیته,تفحص,از,تامین,اجتماعی Icana

علیرضا محجوب در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری خانه ملت، با بیان اینکه قادر به افشای گزارش تحقیق و تفحص از تامین اجتماعی قبل از بررسی در صحن علنی نیستیم درباره حضور بابک زنجانی در پرونده تامین اجتماعی، افزود: جزئیات بسیار زیادی در این باره وجود دارد ضمن اینکه همه افرادی که در پرونده حضور دارند مورد بررسی قرار گرفتند و صحبت های آنها را در جلسات مختلف شنیدیم.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به حضور بابک زنجانی در پرونده تامین اجتماعی، تصریح کرد: اظهارات بابک زنجانی را شنیدیم و برای مخالفان و موافقان نیز زمان لازم در نظر گرفته شد تا به اظهارات خود بپردازند.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی درباره جلساتی که با بابک زنجانی برگزار شده است، گفت: اعضای هیات تحقیق و تفحص طی چندین ساعت جلسه با بابک زنجانی ارایه توضیحاتی را از وی درباره جزئیات مسائل خواستار شدند.

عضو کمیسیون اجتماعی با بیان اینکه کمیته تحقیق و تفحص از سازمان تامین اجتماعی فعال است و تنها منتظر دریافت چند گزارش نخواهد بود، ادامه داد: کمیته مذکور با همه افرادی که در پرونده مطرح بودند جلساتی داشته اما ممکن است در آینده نیز اعتراضاتی باشد که مدارک و مستندات لازم را برای پاسخ به اعتراضات جمع آوری کرده ایم.

 

مجموعه اسناد تامین اجتماعی مجلس هشتم و مجلس نهم بیش از 50 هزار سند است

وی با بیان اینکه مجموعه اسناد هیات تحقیق وتفحص از سازمان تامین اجتماعی در مجلس  هشتم منتشر نشد، ادامه داد: همچنین اسناد کمیته فعلی بیش از 50 هزار سند است که امیدواریم این اسناد مورد بهره‌برداری قرار گیرد و بخش اعظم آن منتشر شود تا جزئیات فعالیت های سازمان تامین اجتماعی شفاف شود.

 

برخوردهای شدیدی با مسئولان فعلی و گذشته سازمان تامین اجتماعی می کنیم

این نماینده مردم در مجلس نهم، با انتقاد از عملکرد سازمان تامین اجتماعی، تاکید کرد: ما متاثر هستیم که سازمان تامین اجتماعی بعضی از اعمال را باید تحت فشار انجام دهد، به طور مثال اگرچه سازمان موظف است تمام بخشنامه‌های خود را در سایت سازمان برای اطلاع کارفرمایان و کارگران قرار دهد اما در انجام آن کوتاهی می‌کند.

وی ادامه داد: مسئولان سازمان تامین اجتماعی بدانند که ما برخوردها تنبهی شدیدی با مسئولان فعلی و قبلی سازمان به دلیل ظلمی که در حق کارفرما و کارگر کردند خواهیم داشت.

محجوب یادآور شد: برای ما هیچ تفاوتی ندارد قانون برای همه باید اجرا شود، چه برای شخصی که لباس کار بر تن دارد و منتسب به جامعه کارگری است و چه برای کارفرمایی که حقوق وی نادیده گرفته شده است.

 

درباره جزئیات پرونده بابک زنجانی در آینده صحبت می کنم

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه شنیده ها حاکی از آن است که بابک زنجانی 17 هزار میلیارد تومان از دارایی های سازمان را خریداری کرده است، این موضوع تا چه میزان صحت دارد؟ گفت: درباره جزئیات این موضوع در آینده صحبت خواهیم کرد.  

رئیس کمیته تحقیق وتفحص از سازمان تامین اجتماعی، تاکید کرد: من دقیقا از موضوعات اطلاع دارم و در آینده درباره آن شرح می دهم ضمن اینکه جزو موضوعاتی است که در صحن علنی مجلس گزارش آن را تشریح خواهیم کرد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet