خبرگزاری خانه ملت

هدر اصلی
1392/08/19 14:39:47
سرویس اقتصادی
پاپی‌زاده‌بالنگان:

طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو هفته آینده اعلام وصول می‌شود

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس، از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو خبر داد و گفت:‌ این طرح هفته آینده از سوی هیأت رئیسه اعلام وصول می‌شود.
طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو هفته آینده اعلام وصول می‌شود عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس، از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو خبر داد و گفت:‌ این طرح هفته آینده از سوی هیأت رئیسه اعلام وصول می‌شود. https://cdn.icana.ir/d/019/49513.jpg طرح,تحقیق,و,تفحص,از,وزارت,نیرو,,هفته,آینده,اعلام,وصول,می‌شود Icana

عباس پاپی‌زاده‌بالنگان در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، از کلید خوردن طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو از سوی حدود 50 نفر از نمایندگان خبر داد و گفت:‌ این طرح به‌علت عملکرد وزارت نیرو در حوزه آمایش سرزمینی، مدیریت حوزه آب، نحوه ساخت پروژه‌های سدسازی، توسعه برق‌رسانی به شهرها و روستاها ایجاد شده است.

نماینده مردم دزفول در مجلس شورای اسلامی، با اعلام اینکه بسیاری ار طرح‌های در حال اجرا، از سوی وزارت نیرو بدون پشتوانه کارشناسی است، افزود: این طرح‌های هزینه‌های بسیاری را به بودجه عمومی کشور وارد کرده است.

وی ادامه داد: ساخت سد در بالادست دریاچه ارومیه، انتقال آب از سرشاخه‌های کارون به فلات مرکزی و خشک شدن حورهای استان خوزستان از دلایل تحقیق و تفحص از وزارت نیرو است.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع‌طبیعی مجلس، با تأکید بر اینکه طرح تحقیق و تفحص از وزارت نیرو هفته آینده از سوی هیأت رئیسه اعلام وصول می‌شود، گفت: وزارت نیرو باید در جهت حل این مشکلات و پاسخگویی به این مسائل تلاش کند./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet