ولادت امام موسی کاظم (ع)
1392/08/19 18:32:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

مذاکرات ژنو حسن نیت ایران و بی صداقتی برخی کشورهای غربی را اثبات کرد

عضو هیات رییسه مجلس گفت: برنده واقعی مذاکرات ژنو، جمهوری اسلامی ایران بود که با نشان دادن حسن نیت اثبات کرد که هیچ ترسی از مذاکره ندارد، اما برخی کشورهای غربی مانند فرانسه در این مذاکرات بی صداقتی خود را نشان دادند.
مذاکرات ژنو حسن نیت ایران و بی صداقتی برخی کشورهای غربی را اثبات کرد عضو هیات رییسه مجلس گفت: برنده واقعی مذاکرات ژنو، جمهوری اسلامی ایران بود که با نشان دادن حسن نیت اثبات کرد که هیچ ترسی از مذاکره ندارد، اما برخی کشورهای غربی مانند فرانسه در این مذاکرات بی صداقتی خود را نشان دادند. https://cdn.icana.ir/d/019/42973.jpg مذاکرات,ژنو,حسن,نیت,ایران,و,بی,صداقتی,برخی,کشورهای,غربی,را,اثبات,کرد Icana

به گزارش گروه دریافت خبرخبرگزاری خانه ملت؛سید شریف حسینی اظهار داشت: پیش از این دشمنان تبلیغ می کردند که ایران، مایل به مذاکره نیست، اما مذاکرات ژنو نشان داد که ایران حاضر به مذاکره است ولی برخی کشوهای غربی دنبال کارشکنی هستند.

حسینی اضافه کرد: اگر کشورهای غربی، ذهنیت های منفی خود را کنار بگذارند و بر اساس صداقت تعامل کنند، نتایج مثبتی حاصل می شود.
 
وی خاطر نشان کرد: دستاورد مذاکرات ژنو این بود که مردم ایران و همچنین جهانیان فهمیدند که کشورهای مقابل و از جمله فرانسه صداقت ندارند.
عضوهیات رییسه مجلس گفت: اگر طرف مقابل عقلانیت به خرج دهد و تعامل سازنده را در پیش بگیرد می توان به کسب نتیجه امیدوار بود.
 
به گزارش ایرنا؛وی اظهار داشت: ایران بر اساس مصلحت، عزت و حکمت مذاکرات هسته ای را پیش می برد./
پایان پیام
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet