عید سعید غدیرخم
1392/08/19 17:37:44
سرویس اقتصادی
در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس:

لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان اصلاح شد

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان بررسی و اصلاح شد.
لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان اصلاح شد سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس درخصوص جلسه امروز کمیسیون اقتصادی گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان بررسی و اصلاح شد. https://cdn.icana.ir/d/019/42936.jpg لایحه,مبارزه,با,قاچاق,کالا,و,ارز,اعاده,شده,از,سوی,شورای,نگهبان,اصلاح,شد Icana

رحیم زارع در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت گفت: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی که با حضور علیزاده قائم مقام شورای نگهبان و مسئولین مبارزه با قاجاق کالا و ارز برگزار شد، لایحه مبارزه با قاچاق کالا و ارز اعاده شده از سوی شورای نگهبان بررسی،  اصلاح و ایرادات آن برطرف شد .

نماینده مردم آباده، خرم بید و بوانات  در مجلس شورای اسلامی افزود: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی بار مالی لایحه مبارزه با قاچاق کالا وارز و راه تامین آن بررسی شد.

زارع ادامه داد: در این جلسه مقرر شد کلیه مبالغ حاصل از اجرای قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز از قبیل فروش این کالاها و ارزهای قاچاق و همچنین جریمه های وصولی به حساب ویژه نزد خزانه داری کل کشور واریز شود و معادل هزینه های واریزی برای اجرای این قانون صرف شود.

وی گفت: در جلسه امروز موضوع نحوه ومحل نگهداری کالاهای قاچاق  بررسی و مشخص شد.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس یادآور شد: در جلسه امروز کمیسیون اقتصادی مجلس مقرر شد تشکیل کار گروه به منظور تسریع رسیدگی به پرونده های قاچاق کالا و ارز از سوی رئیس قوه قضائیه باشد./

پایان پیام

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet