آغاز هفته وحدت
1387/11/20 14:09:00
سرویس کمیسیون ها
برنامه یا چهره محور بودن در انتخابات 1

تاکید نماینده تهران بر چهره بودن کاندیدا ها در انتخابات

اسد ا... بادامچیان نماینده تهران اظهار داشت: برنامه داشتن برای یک کاندیدای ریاست جمهوری جزء وظایف قانونی اش می باشد به خاطرا ینکه مردم نسبت به برنامه های او اطلاع پیدا کنند و بدانند فردی که می خواهد اداره کشور را در چهار سال بعد بر عهده بگیرد چه برنامه های دارد و بر اساس آن برنامه ها تصمیم خواهند گرفت که به وی بدهند یا خیر.

 

.وی که در گفتگو با خبر نگار خانه ملت سخن می گفت: در پاسخ به این سوال که انتخابات دو یا چند قطبی تا چه اندازه بر تصمیم مردم در انتخاب کاندیداها تاثیردارد ؟با تاکید بر نقش چهره بودن یک کانیدا در انتخاب مردم  خاطر نشان کرد: بخش دیگری از تصمیم مردم به این بر می گردد که آیا این نامزد ریاست جمهوری چهره سیاسی هست یانه ؟ به عبارت دیگر به تعبیر قانون اساسی کسی که می خواهد در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شود باید یک "رجل سیاسی" باشد و رجل سیاسی کسی است که یک چهره برجسته سیاسی، و از نظر داشتن اطلاعات و آگاهی های مذهبی نیز یک "چهره" است.

عضو فراکسیون اکثریت مجلس خاطر نشان کرد: بر این اساس در انتخابات هم "برنامه محوری" لازم است و هم" چهره بودن "و نکته مهم با ور مردم نسبت به این چهره است که نشان داده باشد  در گذشته چگونه انجام وظیفه کرده است.

.بادامچیان در خصوص دو یا چند قطبی شدن انتخابات هم گفت: دو یا چند قطبی شدن انتخابات چندان مسئله اساسی نیست، در انتخاباتها معمولا شرایط تعیین می کند که انتخابات دو قطبی بشود یا چند قطبی و اگر مردم در مو قعیتی قرار گیرند که انتخابات دو قطبی شود  در آن صورت به قطب مورد نظر شان رای خواهند داد و جنانچه چند قطبی شد به یکی از چند قطب رای خواهند داد.بنابراین اینها بستگی به شرایط دارد وچندان تاثیر گذار نیست.  

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet