خبرگزاری خانه ملت

آغاز هفته وحدت
1387/11/20 16:58:00
سرویس سیاسی
انقلاب اسلامی،‌چشم‌انداز آینده (10)

شهریاری: حرکت در راستای چشم انداز، همه اهداف انقلاب را محقق می‌کند

"محمدمهدی شهریاری" تصریح کرد: حرکت در راستای چشم انداز ۲۰ساله می‌تواند ما را در رسیدن به همه اهداف انقلاب در دهه چهارم یاری کند.

 نماینده بجنورد، جاجرم، مانه و سملقان در گفتگو با خبرنگار خانه ملت اظهار داشت: انقلاب اسلامی ایران که با هدف برقراری عدالت، استقلال و آزادی در کشور اتفاق افتاد در سی امین سالگرد خود به بسیاری از اهدافش دست یافته است.

وی با تاکید بر لزوم مشارکت مردم در تمام امور کشور خاطر نشان کرد: منظور این نیست که در هر مورد جزئی رفراندوم بگذاریم اما حداقل در مسائل کلی و مهم کشور باید از نظرات مردم و کارشناسان بهره بگیریم.

شهریاری با اشاره به توصیه قرآن به مشورت در امور گفت: دین مبین اسلام نیز تاکید ویژه ای به شور و مشورت دارد لذا ما نیز باید در اداره کشور و مسائل مهم همانند طرح تحول اقتصادی نظر مردم را جویا شویم.

نماینده بجنورد تصریح کرد: اگر بتوانیم این طریق را بیش از گذشته در پیش بگیریم و مردم خود را در امور دخیل بدانند مطمئناً هیچ قدرتی نمی تواند آسیبی به کشور ما برساند و تهدیدی علیه ما باشد.

وی اعتماد مردم را بزرگترین سرمایه حاکمیت دانست و یاد آور شد: دولت و مسئولین باید صادقانه در جهت اعتماد سازی هر چه بیشتر حرکت کنند چون سلب اعتماد مردم از حکومت خطری است که هر نظامی را تهدید می کند.

شهریاری به حرکت مسئولین براساس چشم انداز 20ساله تاکید کرد و گفت: متاسفانه شاهدیم در بعضی موارد در چهارچوب برنامه عمل نشده و سلیقه ای برخورد می شود در حالی که سند چشم انداز حاصل کار هزاران کارشناس است.

وی افزود: حرکت در راستای این برنامه می تواند ما را در رسیدن به همه اهداف انقلاب در دهه چهارم یاری کند.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet