هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پژویان در گفت و گو با خانه ملت خبر داد:

رضا شیوا و خداد ادکاشی دو گزینه ریاست شورای رقابت

سرویس اقتصادی
رئیس شورای رقابت گفت: وزیر اقتصاد و دارایی رضا شیوا و فرهاد خداداد کاشی دو اقتصاددانی هستند که به شورای رقابت معرفی خواهد کرد تا اعضای شواری رقابت نیز یک نفر را به عنوان رئیس این شورا انتخاب کنند.
چهارشنبه 20 آذر 1392 ساعت 19:30
رضا شیوا و خداد ادکاشی دو گزینه ریاست شورای رقابت رئیس شورای رقابت گفت: وزیر اقتصاد و دارایی رضا شیوا و فرهاد خداداد کاشی دو اقتصاددانی هستند که به شورای رقابت معرفی خواهد کرد تا اعضای شواری رقابت نیز یک نفر را به عنوان رئیس این شورا انتخاب کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/44368.jpg رضا,شیوا,و,خداد,ادکاشی,,دو,گزینه,ریاست,شورای,رقابت Icana

پژویان در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اینکه هنوز با استعفای وی از ریاست شورای رقابت موافقت نشده است، افزود: این در حالی است که قبل از موافقت با استعفای من، دو نفر برای ریاست این شورا معرفی شده است.

رئیس شورای رقابت  ادامه داد:وزیر اقتصاد و دارایی  رضا شیوا و فرهاد خداداد کاشی دو اقتصاددانی هستند که  به شورای رقابت معرفی خواهدکرد تا اعضای شواری رقابت نیز یک نفر را به عنوان رئیس این شورا انتخاب کنند.

گفتنی است رضا شیوا مدیرعاملی موسسه مالی و اعتباری بنیاد(بانک سینا)، ریاست موسسه عالی بانکداری، رئیس موسسه تحقیقات پولی و بانکی بانک مرکزی، مشاور تحقیقاتی رئیس کل بانک مرکزی، استادیار و رئیس گروه اقتصاد نظری موسسه تحقیقات اقتصادی دانشکده اقتصاد دانشگاه تهران و عضو کمیسیون شورای ارزشیابی مدارک تحصیلی خارج از کشور را در کارنامه علمی و اجرایی خود دارد.

همچنین فرهاد خداداد کاشی در حال حاضر به عنوان دانشیار در دانشگاه پیام نور سازمان مرکزی فعالیت می کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000