هدر اصلی
1386/06/27 14:06:00
سرویس فراکسیون ها

ناطق نوری:نصب مانیتورها بر روی میز نمایندگان باعث تسریع در کارها و قانونگذاری خواهد شد

کارپرداز مجلس در خصوص نصب مانیتورها بر روی میز نمایندگان گفت: این سیستم باعث تسریع در کارها و قانونگذاری خواهد شد و کار بسیار مفیدی انجام گرفته است.

احمد ناطق نوری در خصوص نصب مانیتورها بر روی میز نمایندگان گفت: تعداد زیادی طرح و لوایح که در دستور کار است همواره بر روی میز نمایندگان موجود بود که این مساله باعث به هم ریختگی میزها می شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، عضو هیات رئیسه مجلس در حاشیه جلسه روز سه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نظر به نیاز نمایندگان به سوابق قانون اساسی و آیین نامه ها، طرح ها و قوانین، مانیتورهایی بر روی میز نمایندگان نصب گردید. این مساله باعث سهل تر شدن و برطرف شدن مشکلات موجود در حضور و غیاب نمایندگان نیز خواهد شد.

وی در خصوص کار با این مانیتورها گفت: مانیتورها هم با موس و هم با کیبورد نصب شده کار می کند و هنوز به صورت کامل از قابلیت های آن استفاده نشده است. در حال حاضر نیز در مرحله آزمایشی است.

وی گفت: این سیستم باعث تسریع در کارها و قانونگذاری خواهد شد و کار بسیار مفیدی انجام گرفته است.

ناطق نوری با اشاره به اینکه حتی حضور و غیاب هم به این صورت انجام می پذیرد گفت: نمایندگانی که در صحن حضور ندارند دور عکس آنها قرمز خواهد شد.

عضو هیات رئیسه مجلس در خصوص هزینه صورت گرفته و رقم بالایی که در این طرح عنوان شده بود گفت: هزینه بسیار بالایی آن چنان که مطرح شده درست نیست. کل هزینه صورت گرفته به طور کامل برآورد نشده ولی بیشتر از 50 یا 60 میلیون نخواهد بود.بسیاری از مجالس دنیا از جمله عربستان امکانات بیشتری نسبت به ما دارند.

وی در پاسخ به سوالی مبنی بر عملکرد و گزارش دولت در برنامه چهارم توسعه نیز گفت: رئیس جمهور گزارش مدون و مکتوبی را ارائه دادند و این گزارش مشخص کرد که دولت تا چه اندازه در برنامه چهارم موفق بوده است.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet