ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1387/11/27 14:16:00
سرویس کمیسیون ها
ارتقا امنیت اجتماعی؛ بایدها و نبایدها (4)

سبحانی‌نیا: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی خواست عمومی است

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی طرح امنیت اجتماعی را طرحی خوب توصیف کرد و گفت: برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی یک خواست عمومی است.

"حسین سبحانی‌نیا" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص دستور رئیس جمهور به وزیر کشور مبنی بر توقف اجرای طرح امنیت اجتماعی خاطر نشان کرد: به نظر می‌رسد آقای احمدی نژاد دستور بازنگری در اجرای این طرح را به وزیر کشور داده باشند و بحث توقف اجرای طرح امنیت اجتماعی مطرح نبوده است.

وی طرح امنیت اجتماعی را طرحی خوب توصیف کرد و افزود: گزارش‌هایی که توسط نیروی انتظامی در خصوص اجرای این طرح به کمیسیون امنیت ملی ارائه شد در مجموع گزارش‌های مثبتی بوده و اقدامات خوبی در این زمینه صورت گرفته است.

نماینده نیشابور با بیان اینکه برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی یک خواست عمومی است، گفت: دستگاه‌های ذی ربط، مسئول برخورد جدی با تحرکاتی هستند که با هنجارهای جامعه تطبیق ندارند و زمینه فساد را در جامعه فراهم می کنند.

سبحانی نیا خاطر نشان کرد: ما در جلسات کمیسیون با مسئولین نیروی انتظامی بحث روش برخوردها در این طرح را مورد بررسی قرار دادیم و بر استفاده از روش‌های سازنده و تاثیرگذار تاکید کردیم.

وی یادآور شد: در مجموع ضرورت اجرای طرح امنیت اجتماعی احساس می‌شود منتهی در خصوص روش اجرای این طرح در بین همکاران ما در کمیسیون نظراتی وجود دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet