هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
با رأی موافق نمایندگان؛

کلیات لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد

سرویس صحن
کلیات لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با رأی موافق نمایندگان به تصویب رسید.
سه‌شنبه 8 بهمن 1392 ساعت 12:06
کلیات لایحه اصلاح قانون مالیات‌های مستقیم تصویب شد کلیات لایحه اصلاح قانون مالیات های مستقیم با رأی موافق نمایندگان به تصویب رسید. http://cdn.icana.ir/d/019/45896.jpg کلیات,لایحه,اصلاح,قانون,مالیات‌های,مستقیم,تصویب,شد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان در نشست علنی امروز (سه شنبه 8 بهمن ماه) مجلس شورای اسلامی به کلیات لایحه اصلاح قانون مالیت های مستقیم مصوب سال 1366 و اصلاحات بعدی آن رأی مثبت دادند.

سخنگوی کمیسیون تلفیق در بیان ضرورت تصویب کلیات این طرح گفت: با تصویب و اجرای این طرح سهم مالیات های مستقیم در تولید ناخالص داخلی افزایش می یابد.

رحیم زارع افزود: فاصله زیادی بین مالیات های پیش بینی شده با درآمدهای وصولی کاهش می یابد و پیش بینی واقعی از سهم مالیات در درآمدهای کشور خواهیم داشت.

به گفته نماینده مردم آباده، بواناتو خرمبید در مجلس شورای اسلامی این طرح ضمانت اجرایی دارد در اخذ مالیات و جلوگیری از فرار مالیاتی و برخی اصنافی که در پرداخت مالیات مقاومت می کردند.

حسین زاده بحرینی عضو دیگر کمیسیون اقتصادی مجلس در ضرورت تصویب کلیات این طرح گفت: زمان زیادی برای بررسی این طرح صرف شده است و برای گذر از سیستم سنتی مالیات به مدرن نیازمند تصویب کلیات این طرح هستیم.

گفتنی است این طرح با 158 رأی موافق، 39 رأی مخالف و 12 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در صحن علنی مجلس به تصویب رسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000