هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سادات ابراهیمی در گفتگو با خانه ملت:

کم کاری صداوسیما در نظارت بر سریال سرزمین کهن/ با اهانت کنندگان برخورد شود

سرویس فرهنگی
نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی‌توجهی صدا و سیما نسبت به نظارت بر پخش سریال سرزمین کهن گفت: باید نسبت به اهانت سریال مذکور به قوم بختیاری برخورد‌های لازم صورت گیرد.
دوشنبه 21 بهمن 1392 ساعت 11:32
کم کاری صداوسیما در نظارت بر سریال سرزمین کهن/ با اهانت کنندگان برخورد شود نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از بی‌توجهی صدا و سیما نسبت به نظارت بر پخش سریال سرزمین کهن گفت: باید نسبت به اهانت سریال مذکور به قوم بختیاری برخورد‌های لازم صورت گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/59527.jpg کم,کاری,صداوسیما,در,نظارت,بر,سریال,سرزمین,کهن/,با,اهانت,کنندگان,برخورد,شود Icana

سید محمد سادات ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت توضیح داد: اهانت به قوم بختیاری در سریال سرزمین کهن باعث نگرانی بخش مهمی از جمعیت کشور شده ‌است آن هم در کشوری که اهانت حتی به یک فرد در رسانه ملی آن ممنوع است.

نماینده مردم شوشتر و گتوند در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ما در کشور به هیچ اقلیت دینی و قومی توهین نمی‌کنیم و مراقب شأن و منزلت آنها هستیم حال نباید یک سریال به قومی اهانت کند که در طول تاریخ همواره ولایت‌مدار و پیرو اهل بیت بوده‌اند.

وی درباره رشادت‌های قوم بختیاری تصریح کرد: زمان رضاشاه وقتی بختیاری‌ها دیدند نفت به دست انگلیسی‌ها به چپاول می‌رود با آنها مقابله کردند تا این دولت به اهداف پلید خود نرسد و در جنگ جهانی اول نیز فتحعلی خان به همراه ابولقااسم خان بختیاری و بی‌بی مریم بختیاری در مقابل تجاوز روس‌ها به ایران ایستادگی کرد‌ند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی گفت: رسانه ملی باید دقت بیشتری نسبت به محتوای این سریال‌هاداشته باشد تا اتفاقات این‌چنینی تکرار نشود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000