هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
توکلی مطرح کرد:جزییات دیدار نمایندگان بختیاری مجلس با ضرغامی

عذرخواهی رئیس سازمان صدا و سیما به علت پخش سریال سرزمین کهن

سرویس فرهنگی
نماینده مردم الیگودرز از دیدار نمایندگان بختیاری مجلس با رئیس سازمان صدا و سیما خبر داد و گفت: در این دیدار ضرغامی ضمن عذرخواهی از نمایندگان وعده ساخت برنامه‌هایی برای نشان دادن افتخارات و سربلندی‌هایی که ایل بختیاری برای ایران داشته‌اند را داد.
دوشنبه 28 بهمن 1392 ساعت 14:51
عذرخواهی رئیس سازمان صدا و سیما به علت پخش سریال سرزمین کهن نماینده مردم الیگودرز از دیدار نمایندگان بختیاری مجلس با رئیس سازمان صدا و سیما خبر داد و گفت: در این دیدار ضرغامی ضمن عذرخواهی از نمایندگان وعده ساخت برنامه‌هایی برای نشان دادن افتخارات و سربلندی‌هایی که ایل بختیاری برای ایران داشته‌اند را داد. http://cdn.icana.ir/d/019/47813.jpg عذرخواهی,رئیس,سازمان,صدا,و,سیما,به,علت,پخش,سریال,سرزمین,کهن Icana

محمدتقی توکلی در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری دیدار شب گذشته نمایندگان بختیاری مجلس با سیدعزت‌الله ضرغامی رئیس سازمان صدا و سیما با هدف پیگیری ماجرای اهانت سریال سرزمین کهن به بختیاری‌ها، گفت: در این دیدار عباس پاپی زاده نماینده دزفول، سید محمدسادات ابراهیمی نماینده شوشتر، مجید جلیل سرقلعه نماینده لردگان، مجید منصوری بیدکانی نماینده لنجان، اسماعیل جلیلی نماینده مسجدسلیمان و بنده حضور داشتیم.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه در جلسه مذکور پیرامون نقش‌آفرینی قومیت بختیاری‌ها در تاریخ کشورمان از جمله مشروطیت و انقلاب اسلامی بحث و بررسی‌های بسیاری صورت گرفت، افزود: با توجه به ضرورت اتحاد و انسجام در شرایط فعلی کشور مقرر شد رئیس سازمان صدا و سیما کارگروهی برای بررسی ماجرا به جنوب کشور اعزام کرده و تا روشن شدن ماجرا و رسیدن به نتیجه نهایی پخش این سریال متوقف شود.

این نماینده مردم در مجلس نهم، با تاکید بر اینکه در این جلسه ضرغامی نیز منکر ایرادات موجود در سریال سرزمین کهن نشد، تصریح کرد: رئیس سازمان صدا و سیما نیز همچون کارگردان این سریال مراتب عذرخواهی خود را اعلام کرد و قرار شد با ارسال بیانیه‌ای به صورت رسمی دلخوری و سوتفاهم ایجاد شده مرتفع شود.

وی ادامه داد: در پایان جلسه مذکور مقرر شد رسانه ملی با نشان دادن افتخارات و شان انسانی قوم بختیاری در برنامه‌های گوناگون سوتفاهم ایجاد شده را رفع کنند.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآور شد: با توجه به اینکه ایران دارای قومیت‌های مختلفی است لزوم همدلی و همراهی بیشتر ملت اقتضا می‌کند که در تولید فیلم و برنامه‌های مختلف دقت بیشتری صورت بگیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000