هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فولادگر:

مردم با افزایش قیمت حامل های انرژی در صورت بهبود شرایط اقتصادی کنار می آیند

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها در دو مرحله در سال آتی از آثار منفی آن می کاهد، گفت: اگر شرایط اقتصادی و معیشتی مردم بهبود یابد مردم با افزایش قیمت حامل های انرژی کنار خواهند آمد.
دوشنبه 12 اسفند 1392 ساعت 12:17
مردم با افزایش قیمت حامل های انرژی در صورت بهبود شرایط اقتصادی کنار می آیند عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه اجرای قانون هدفمند سازی یارانه ها در دو مرحله در سال آتی از آثار منفی آن می کاهد، گفت: اگر شرایط اقتصادی و معیشتی مردم بهبود یابد مردم با افزایش قیمت حامل های انرژی کنار خواهند آمد. http://cdn.icana.ir/d/019/57799.jpg مردم,با,افزایش,قیمت,حامل,های,انرژی,در,صورت,بهبود,شرایط,اقتصادی,کنار,می,آیند Icana

حمید رضا فولادگر در گفت و گو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، با بیان  وضعیت نامطلوب اقتصادی مردم و شرایط رکود تورمی موجود، گفت: کاهش رکود تورمی در گرو ایجاد رونق اقتصادی و رونق اقتصادی در گرو بهبود فضای کسب و کار است و بهبود این فضا نیازمند برداشتن موانع و اجرای سیاستهای ابلاغی رهبری در راستای اقتصاد مقاومتی و حمایت از تولید ملی است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم باید این امیدواری را داشته باشند که وضعیت اقتصادی شان بهبود می یابد.گفت:شش ماه از کار دولت گذشته است و باید آثار فعالیتهای دولت به تدریج روشن شود، بر اینکه می دانیم نتیجه اجرای سیاستهای اقتصادی در بلند مدت مشخص می شود.

وی گفت: اگر در بحث هدفمند سازی یارانه ها بهتر است حذف دهک ها با افزایش قیمتها هم زمان صورت نگیرد، افزود: بهتر است حذف یارانه دهک های پردرآمد در یک مرحله و افزایش قیمتها در مرحله بعدی آن انجام شود و هدفمندی به نحوی اجرا شود که منافع پیش بینی شده در قانون به مردم برگردد.

این عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس گفت: در حال حاضر به دلیل قیمت پایین حامل های انرژی و دادن یارانه به این حامل ها مصرف حامل های انرژی بهینه نخواهد شد و زمینه قاچاق فراهم خواهد شد.

فولادگر با تاکید بر اینکه اگر شرایط اقتصادی و معیشتی مردم بهبود یابد مردم با افزایش قیمت حامل های انرژی کنار خواهند آمد، افزود: اگر سهم مردم از پرداخت حق بیمه کاهش یابد و دولت بتواند با پوشش بیمه ای رایگان مردم را حمایت کند میزان نارضایتی از اجرای این قانون کاهش خواهد یافت.

نماینده مردم اصفهان در مجلس از دولت خواست تا سهم تولید و سلامت از هدفمند سازی یارانه ها را پرداخت کند و یارانه را به اقشار نیازمند پرداخت کند چرا که یارانه پرداختی تاثیری در زندگی اقشار مرفه ندارد و پول تو جیبی آنها هم محسوب نمی شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000