هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوروزی:

دولت تدبیر وامید برای تنظیم بازار برنامه‌ریزی مطلوب داشته باشد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به لزوم توجه به تنظیم بازار در مناسبت هایی مثل اعیاد، ‌دهه محرم، شب‌های احیاء و شب عید گفت: مسئولین باید برای این اعیاد از قبل برنامه‌ریزی جامعی داشته باشند تا نیاز بازار تامین شود.
دوشنبه 12 اسفند 1392 ساعت 10:13
دولت تدبیر وامید برای تنظیم بازار برنامه‌ریزی مطلوب داشته باشد عضو کمیسیون کشاورزی مجلس با اشاره به لزوم توجه به تنظیم بازار در مناسبت هایی مثل اعیاد، ‌دهه محرم، شب‌های احیاء و شب عید گفت: مسئولین باید برای این اعیاد از قبل برنامه‌ریزی جامعی داشته باشند تا نیاز بازار تامین شود. http://cdn.icana.ir/d/019/52416.jpg دولت,تدبیر,وامید,برای,تنظیم,بازار,برنامه‌ریزی,مطلوب,داشته,باشد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از ایسنا؛ رحمت‌الله نوروزی عنوان کرد: ما در همه دولت‌ها در این زمینه مشکل داشته‌ایم. امیدواریم دولت تدبیر و امید برنامه‌ریزی مطلوبی برای تنظیم بازار عرضه و تقاضا داشته باشد.

وی ادامه داد: کاری که دولت‌ها انجام می‌دهند این است که برای اقلام مختلف نرخ‌گذاری می‌کنند در صورتی که این مساله باید عملی شود نه اینکه میوه‌ای که 1500 تومان قیمت‌گذاری شده درشب عید 4 هزار تومان به فروش برسد.

این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس تاکید کرد: دستگاه‌های نظارتی باید وارد شوند و با کمک دستگاه‌هایی مثل وزارت صنایع و معادن و ‌وزارت جهاد کشاورزی در وضعیت تعادل‌ ایجاد کنند.

به گفته نوروزی، وزیر جهاد باید شرکت‌های تعاونی روستایی را فعال کند تا از این طریق بازار نیز بهتر تنظیم شود و پویایی به کشاورزی رونق ببخشد.

این نماینده مجلس خاطر نشان کرد: باید یک اقدام عملی صورت بگیرد چرا که مردم از شعارمحوری خسته‌ شده‌اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000