سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نکو مطرح کرد؛

واکنش به افزایش قیمت آب و برق از اسفند/ شروع زودهنگام مرحله دوم هدفمندی غیرکارشناسی است

سرویس اقتصادی
عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه سلب آرامش روانی خانوارهای ایرانی با شروع زودهنگام فاز دوم هدفمندی گفت: افزایش تعرفه‌های آب و برق از اسفند سال جاری غیرکارشناسی است.
سه‌شنبه 13 اسفند 1392 ساعت 09:57
واکنش به افزایش قیمت آب و برق از اسفند/ شروع زودهنگام مرحله دوم هدفمندی غیرکارشناسی است عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس، با بیان اینکه سلب آرامش روانی خانوارهای ایرانی با شروع زودهنگام فاز دوم هدفمندی گفت: افزایش تعرفه‌های آب و برق از اسفند سال جاری غیرکارشناسی است. http://cdn.icana.ir/d/019/57607.jpg واکنش,به,افزایش,قیمت,آب,و,برق,از,اسفند/,شروع,زودهنگام,مرحله,دوم,هدفمندی,غیرکارشناسی,است Icana

ابراهیم نکو در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری خانه ملت، درباره شروع زودهنگام اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه‌ها، گفت: در روزهای اخیر مسئولان دولتی عنوان کردند تعرفه‌های برق و آب از اسفند سال جاری افزایش یافته این در حالی است که برای اجرای صحیح قانون باید تمامی شرایط و جوانب سنجیده شود.

نماینده مردم رباط کریم و بهارستان در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: افزایش نرخ برق وآب از سوی دولت باعث شده که افکار عمومی مخدوش شود، این در حالی است که بسیاری از خانوارهای ایرانی به دلیل نزدیک شدن به سال جدید در حال تهیه ملزومات سفرهای نوروزی هستند و احتیاج به آرامش روانی دارند.

این نماینده مردم در مجلس نهم ادامه داد: باید پذیرفت شروع زودهنگام اجرای مرحله دوم هدفمندسازی یارانه ها اقدامی غیرکارشناسی است و مردم از دولت تدبیر و امید انتظار اتخاذ تصمیمات صحیحی دارند که آرامش را به اقتصاد کشور برگرداند.

نکو گفت: دولت باید شرایطی را فراهم کند که خانوارهای ایرانی برای تعطیلات عید نوروز برنامه‌ریزی مطلوبی انجام دهند و با توجه به اینکه عملا سال کاری جدید معمولا از 15 فروردین ماه آغاز می شود بنابراین مسئولان باید اجازه دهند که مردم تعطیلات بدون دغدغه ای را سپری کنند تا سال 93 بتوانند با انرژی مضاغف فعالیت های خود را آغاز کنند.

وی افزود: اتخاذ تصمیماتی مانند افزایش تعرفه حامل‌های انرژی در این مقطع زمانی برای سرپرستان خانوارها نگرانی ایجاد خواهد کرد به دلیل اینکه خانواده های ایرانی آمادگی روانی و مالی برای تاثیرات ناشی از اجرای این تصمیمات را ندارند بنابراین باید این موضوعات از سوی دولت مدیریت شود.

عضو هیات رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای  یادآور شد: با اجرای مرحله دوم هدفمندی یارانه ها و رشد قیمت حامل های انرژی برخی از کالاها با افزایش قیمت مواجه خواهند شد بنابراین اجرای فاز دوم هدفمندی باید کارشناسی شده باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000